říjen

Dotazník pro návštěvníky zápasu s Randers FC

S ohledem na platná protiepidemická opatření v České republice a podmínky konání zápasů pod hlavičkou UEFA, potřebujeme, aby nám každý, kdo si koupil vstupenku nebo balíček, vyplnil následující dotazník.

Evropská konferenční liga UEFA - skupina D | 3.kolo

:

Branky JAB: 36. Odey, 90. Odey (z penalty)

Branky RAN: 35. Čvančara, 53. Čvančara

Na domácí zápasy v předkolech evropských pohárů bylo nutné vyplnit papírové dotazníky, které se odevzdaly u vstupu na stadion. Nyní jsme pro vás připravili jednodušší cestu, jak dotazník vyplnit. Prosíme, vyplňte dotazník pravdivě, zejména část o potvrzení bezinfekčnosti, abychom splnili náležitosti, které nám ukládá nařízení MZČR. Moc děkujeme!

PODMÍNKY VSTUPU NA STADION!

Splnění podmínek bezinfekčnosti se prokazuje:

• osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:
    • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo
    • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
  • osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

Fanoušci se jedním z výše uvedených způsobů prokáží při vstupu na stadion Střelnice. Proto doporučujeme, abyste na zápas šli v předstihu a rozhodně nenechávali příchod na stadion na poslední chvílí! Ulehčíte tak práci všem, kdo se starají o organizaci utkání a budete mít větší šanci přijít na svá místa na tribuně včas. Čím déle budete příchod na stadion odkládat, tím větší je pravděpodobnost, že se vytvoří velké fronty a nebude propustnost turniketů tak rychlá. Děkujeme za pochopení!