Mládež
23
leden
2018

Dorost U19 zahájil zimní přípravu


Od pondělí 15. Ledna zahájili přípravu na jarní část soutěže starší dorostenci FK Jablonec. Po úvodních trénincích a posilovně si k prvnímu přípravnému utkání pozvali na sobotu extraligovou Příbram.

Utkání se hrálo modelově na 3x 40 minut na UMT Mozartova:

FK Jablonec - FK Příbram 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

Branka FK Jablonec: 16. Musílek

Domácí Jablonec byl ve svižném utkání hostům z Příbramí důstojným soupeřem a první třetinu vyhrál díky brance Musílka ze 16. minuty. Ve druhé třetině hosté získali převahu, ale gólově se neprosadili. To přišlo až ve třetí třetině, kdy skóre zápasu otočili. V 97. minutě srovnali z trestného kopu přes zeď k levé tyči a ve 108. minutě korunovali převahu vítězným gólem.

Za Jablonec do utkání nastoupilo těchto 16 hráčů: Brankář Vajner a dále Malimánek, Štěpánek, Jákl, Vostál, Podzimek, Tokár, Scholz, Vacek, Štolba, Musílek, Knitl, Ráček, Slezák, Kinčl a Benda.

"Po celé utkání byla Příbram lepším týmem hlavně přesnější na míči a v pohybu bez míče. My jsme si v tomto utkání měli šanci vyzkoušet obranou činnost. Za ní musím hráče pochválit, protože k utkání přistoupili zodpovědně a plnili pokyny, které jsme si domluvili. Většina hráčů si vyzkoušela i jiné posty než na kterých obvykle hraje, a nám se objevily další alternativy. Se zápasem jsem velmi spokojen a doufám, že hráči budou pracovat dále tak, jak do teď pracují," říká k utkání trenér dorostu U19 Michal Kolčava.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | Ochrana osobních údajů | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.