Mládež
březen

Dorost U17 v přípravě narazil na Přepeře

Těžký soupeř čekal na svěřence Martina Kotyzy. Celku FK Přepeře, který usiluje o postup do divize, podlehl dorost U17 4:0.

FK Jablonec - FK Přepeře 0:4 (0:2)

Sestava: Ježek - Procházka (60. Vaňek), Michálko, Dejl, Janda - Horáček, Šimůnek (45. Korber), Coufal, Vrzák - Fidra(45. Vobejda), Šilhavý.

"Poslední zápas před mistrovským utkáním, ve kterém nás čekal nejlepší soupeř. Tým, který se pere o postup do Divize, nebyl v začátku utkání úplně koncentrovaný a kdyby Michálko a Šilhavý proměnili své velké šance, mohlo ho to dost mrzet. Gól však po dvaceti minutách padl na druhé straně a vzápětí hned druhý a poločas tak vyhráli hosté 2:0. Ve druhém poločase pokračovala velmi slušná hra našich dorostenců, ze které pramenila i řada velkých šancí, ze kterých bohužel branka nepadla. A tak hosté opět trestali a přidali další dvě branky. Do zápasu se opět zapojili tři hráči U16 a všichni, stejně jako zbytek týmu, v zápase rozhodně nepropadli," hodnotí poslední herní přípravu trenér Martin Kotyza.