Mládež
7
únor
2018

Dorost U17 odehrál další zápasy v přípravě


Jablonecký dorost U17 odehrál o uplynulém víkendu dva přípravné zápasy. S SMS Lodž a Příbramí.

FK Jablonec - SMS Lodž 2:3 (0:3)

Branky Jablonce: Horáček L. 2

Sestava Jablonce: Mazánek (40. Ježek) - Kobr, Hnát, Málek, Janda - Sholz, Šimůnek, Coufal, Vrzák - Horáček Velich (40. Kaláb).

"Opět velice dobré utkání ve vysokém tempu, a to hlavně díky fyzicky zdatnému soupeři. První poločas diktoval tempo polský tým a zaslouženě v poločase vedl, když využil dvou chyb našeho gólmana a jedné chyby v rozehrávce. Ve druhém poločase naopak kralovalo naše mužstvo, ale i přes závěrečný drtivý tlak už nestačilo vyrovnat a vítězství si tak odvezl soupeř z Polska," hodnotí přípravný duel trenér Martin Kotyza.


1. FK Příbram - FK Jablonec 4:0 (0:0)

Sestava Jablonce: Mazánek (40. Ježek) - Kobr (40. Procházka), Hnát, Janda - Horáček, Šimůnek, Coufal, Černák, Vrzák - Velich, Hrušovský (40. Vobejda).

"Třetí zápas v deseti dnech opět s velmi silným soupeřem. Po počátečním tlaku domácích se hra vyrovnala a odehrávala se spíše ve středu pole. Pro nás to byla jedna z prvních zkušeností se systémem 3-5-2. Ve druhém poločase nás už soupeř jasně přehrál a to se projevilo i na skóre. V krátké době vstřelila Příbram čtyři branky a o výsledku bylo rozhodnuto. Tímto pro nás skončil blok zápasů s týmy, co hrají první dorosteneckou ligu. Tento blok hodnotíme pozitivně a je pro nás velkým ponaučením do budoucna," říká k utkání trenér Martin Kotyza.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.