Dorost U16 si vyšlápl na Ruprechtice

Dorostenci U16 odehráli přípravné utkání s hráči Sokola Ruprechtice U19. Jablonec vyhrál 6:0!

FK Jablonec U16 - TJ Sokol Ruprechtice U19 6:0 (3:0)

Branky: Fidra 2, Kedroň 2, Váňa, Hloušek.

Sestava Jablonce: Fiala (46. Přibyl) - Košata, Efenberk, Hušek, Váňa (46. Houdek), Körber, Kracík, Kedroň, Šálek, Fidra, Hloušek.

"Utkání proti týmu z nižší soutěže, ale věkově starším klukům, bylo povinností vyhrát. Musím říct, že soupeř hrál velmi dobře a ničím nám to neulehčoval. Jako v každém utkání jsme se snažili co nejvíce držet míč a dobře kombinovat. Naše hra byla daleko přímočařejší než v jiných utkání, a to je pozitivní. Do obranné fáze nás soupeř prověřil v několika situacích a viděli jsme naše rezervy v defenzivě. Jsem velmi rád, že se nám po dlouhé době podařilo udržet čisté konto a trošku mě mrzí, že se nám nepodařilo vsítit o několik branek víc," hodnotí přípravný duel trenér Marcel Och.

Author Redakce