This text will be replaced
Aktualita
9
únor
2018

Do Jablonce přestupuje Jan Chramosta!


Po odchodu Standy Tecla s Pištou Mihálikem přichází do Jablonce zkušený útočník z Mladé Boleslavi Jan Chramosta! V našem klubu podepsal smlouvu na 2,5 roku.

Útočník Jan Chramosta je odchovancem mladoboleslavského fotbalu. V dresu FK Mladá Boleslav si v první lize připsal 182 startů, ve kterých vstřelil 49 ligových branek. V sezóně 2014/2015 zkusil štěstí na západě Čech v Plzni. V dresu Viktorie nastoupil do deseti zápasů a připsal si 3 góly a jednu asistenci.

„Jsem rád, že to dopadlo. Myslím si, že bylo důležité, že jsem s týmem už absolvoval i soustředění v Portugalsku. Seznámil jsem se tam s klukama i s klubem. Se vším jsem naprosto spokojený, takže se na nové angažmá moc těším,“ říká ke svému přestupu do Jablonce sedmadvacetiletý útočník Jan Chramosta. „Chtěl bych poděkovat klubu v Mladé Boleslavi a panu Dufkovi, že mi umožnili tento přestup. Za to jim patří velký dík z mé strany,“ dodal Honza Chramosta, který bude v Jablonci oblékat dres s číslem 19.

V soutěžním ročníku 2017/2018 nastoupil do 12 zápasů ligy a vstřelil jednu branku. Střelecky se mu však dařilo v kvalifikaci o Evropskou ligu. Ve třech zápasech si připsal tři přesné zásahy do branky soupeře. Dva góly přidal také v Poháru MOL Cup, kdy skóroval dvakrát proti Domažlicím. V aktuálním ročníku by se mohl stát historicky nejlepším střelcem domácího poháru.

Příchod Jana Chramosty do Jablonce je velkým posílením útočné síly našeho týmu. Honza se k týmu připojil již před cestou na soustředění v Portugalsku. Jeho přestup do Jablonce byl definitivně potvrzen na konci tohoto týdne.

„Honza Chramosta je boleslavským odchovancem, v klubu odehrál spoustu velkých zápasu a vstřelil hodně důležitých gólů. Boleslav věděla, že v Honzovi má spolehlivého a obětavého hráče a neloučila se s ním lehce. O to větší poděkování patří klubu v čele s panem Dufkem, který vyslyšel přání hráče po nové výzvě. Honza o přestup do Jablonce hodně stál, těší se na nové prostředí i spoluhráče,“ říká k transferu Viktor Kolář ze společnosti Sport Invest, která hráče zastupuje.


Profil Jana Chramosty

Narozen: 12. října 1990

Post: útočník

Výška: 181 cm

Váha: 72 kg

Předchozí kluby: FK Mladá Boleslav (2008 – 2018), FC Viktoria Plzeň (2014 – 2015).

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.