This text will be replaced
Infografika
17
květen
2016

Dnes jsou to tři roky od triumfu v Chomutově!


Do klubové historie se zapsal pátek 17. května 2013 zlatým písmem. V dramatickém finále Poháru České pošty v Chomutově jsme porazili Mladou Boleslav po penaltách. Dnes jsou to přesně tři roky od druhého pohárového triumfu.

Připomeňte si s námi, jak probíhalo nervydrásající finále proti soupeři, se kterým se utkáme také zítra na Stínadlech!

Rozhodující utkání pohárové soutěže se odehrálo na neutrální půdě v Chomutově, kam odcestovala i početná skupina jabloneckých fanoušků. Zápas přinesl zajímavou zápletku.

Již v 19. minutě vysunul brankář Michal Špit do rychlého brejku Michala Hubníka, který po krásné individuální akci obstřelil gólmana Millera. Mladoboleslavským se podařilo ještě do poločasu skóre utkání otočit brankami Zahustela a Chramosty.

Do druhého poločasu nastoupili na oživení ofenzivy Kopic s Pitákem. Závěr utkání přinesl napínavou podívanou, ve které sehrál hlavní roli právě střídající Honza Kopic. Nejdříve se trefil v 84. minutě pěknou střelou z dálky a srovnal na 2:2.

Hlavním hrdinou byl i v penaltovém rozstřelu. V první sérii neproměnili své pokusy Ondřejka i Piták. V šesté série trefil Petr Johana pouze břevno a Kopic s přehledem rozhodl o vítězství pro zelenobílé.


Pamětníky vítězného finále z roku 2013 jsou mezi našimi hráči stopeři Vít Beneš a Marek Kysela, univerzál Daniel Rossi, záložník Vojtěch Kubista a brankář Roman Valeš!


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.