Děkujeme za podporu proti Slavii Praha!

Na utkání proti Slavii Praha bylo na Střelnici 5 238 skvělých fanoušků, kteří vytvořili pro zápas báječnou atmosféru. A hráči jim to vrátili svým výkonem. Pojďte nám pomoct nadále zlepšovat naše služby pro vás a podělte se s námi o vaše pochvaly nebo připomínky.

V neděli se ukázalo v plné kráse, jak dokáže plný stadion hráče vyburcovat k maximálnímu výkonu a nasazení. Nebudeme si nic nalhávat, velkou měrou tomu přispěli také fanoušci Slavie Praha, kteří přijeli do Jablonce.

Není však důvod, aby takto naplněná Střelnice nebyla na všechny domácí zápasy, a to zejména díky Vám fanouškům Jablonce. Hráči cítili podporu a byli jste při brzkém oslabení jejich 11. hráčem. Tím jedenáctým hráčem, který hráčům pomáhal až do poslední vteřiny hrát o body proti vicemistrovi ligy. Najděte si, prosím, pár minut a vyplňte dotazník níže, který nám pomůže zlepšovat kvalitu služeb na Střelnici. Váš názor je pro nás důležitý.

Author Martin Bergman