Mládež
květen

DANUBE CHALLENGE CUP VÍDEŇ - 1. místo

O víkendu jsme odehráli Mezinárodní turnaj Danube Challenge Cup v Rakousku.

Hráči - Ježek, Sobotka, Krejčů,Špaček,Beránek,Hušek,Kurila,Gubančok,Sirůček , Jirků odehráli vítězný turnaj v rakouské Vídní. Napříč kategoriema se turnaje zúčastnilo 180 týmů ze strední Evropy. Zápasy probíhaly ve skupinách ve dvou areálech a následovaly zápasy o umístění ve vídeňské části Gerasdorf. Po úspěšném vystoupení ve skupině jsme se ve finále utkali s Deltou Vídeň a z našeho pohledu v nejlepším utkání turnaje, zvítězili 4:1 Hušek 2, Gubančok a Kurila. Dvěma góly v úvodu jsme sebevědomému, fyzicky zdatnému a z někalika národností složeného týmu " vzali vítr z plachet" a v utkání jednoznačně dominovali. V rámci turnaje jsme si prohlédli stadióny Austrie a Rapidu a zavítali do centra Vídně. Poděkování patří nejen klukům, ale i rodičům - řidičům a fanouškům.