Mládež
5
únor
2015

D žáci tuží kolektiv a užívají si pestrý program


Pestrý program v zimní přípravě absolvují D žáci ročníku 2003 pod vedením hlavního kouče Jana Kozderky.

K průběhu zimní přípravy

Rozmanité aktivity mají v rámci zimního drilu připraveni pro své svěřence trenéři žákovské kategorie D. Ti odstartovali zimní přípravu v pondělí 12. ledna úvodními kondičními testy. „Naše příprava probíhá v domácích podmínkách, tedy vyjma soustředění v Rokytnici nad Jizerou. V době jarních prázdnin nás pak čeká blok dvoufázových tréninků, které si navíc zpestříme hokejem na zimním stadionu, badmintonem v Městské hale a regenerací na Střelnici,“ přibližuje plán zimní přípravy trenér Kozderka.

Tmelení týmu na soustředění v Rokytnici

„V Rokytnici jsme strávili celkem šest dní. Tréninkové jednotky jsme měli ve sportovní hale, kde jsme se zaměřili hlavně na dovednosti s míčem. Dále jsme třikrát vyrazili na běžky, dvakrát nás čekaly okruhy kolem Kapličky, tam jsme měli pro kluky připravený i závod pro jednotlivce a štafety. Kluci zvládli i výšlap na Ručičky a Dvoračky. Během soustředění probíhala soutěž v různých disciplínách pro jednotlivce a týmy. Soustředění jsme si zpestřili florbalem, kuželkami a jednou jsme zregenerovali v sauně. Hlavním cílem soustředění je stmelení týmu a zpestření pro kluky od všedního programu,“ přibližuje hlavní kouč.

Přípravné zápasy

Naši D žáci mají prozatím odehráno jen jedno přátelské utkání proti pražské Dukle, v kterém si připsali vítězství 6:4. Svěřence trenéra Jana Kozderky ještě ale čeká odehrát celá plejáda zápasů s FK Admira Praha, FC MAS Táborsko, Bohemians Praha 1905, FK Teplice, FK Baník Most a FAŠV.

Na čem je třeba zapracovat

„Nejvíce se s trenéry snažíme pracovat na herních dovednostech. Především prvním doteku, přihrávkách a hře jeden na jednoho. Dále se snažíme zaměřit na dobrý výběr místa. Na podzim nám také trochu chyběl větší hlad po vítězství, zdravá agresivita a efektivita v zakončení, což je další velkou náplní našich tréninků.“

Cíle pro jaro

„Do jarní části jdeme hlavně s cílem bavit se naší zálibou, pracovat na zlepšení svých individuálních činností poctivou prací v trénincích, kterou chceme zúročit v utkáních jarní části soutěže,“ konstatuje trenér D žáků Jan Kozderka.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.