Chramosta a Krob mají nové smlouvy!

Pozitivních zpráv není nikdy dost a dnes pro vás máme hned dvě! Útočník Jan Chramosta prodloužil smlouvu do 30. června 2022! Dalším hráčem je obránce Jan Krob, který podepsal nový kontrakt do 30. června 2021!

Historicky nejlepší střelec českého poháru a jablonecký útočník s číslem 19 na zádech Jan Chramosta prodloužil smlouvu v FK Jablonec o dva roky. V aktuální sezóně vstřelil zatím dvě branky, z toho jednu patičkou do sítě Sparty. Tato trefa aspiruje na gól roku v České republice! Nyní se zkušený útočník upsal Jablonci na další dvě sezóny.

"S majitelem klubu Miroslavem Peltou jsme se domluvili na prodloužení kontraktu. Jsem rád, že v Jablonci pokračuji, máme tady v kabině skvělou partu a s klubem jsme si v aktuální situaci vyšli vstříc. Na druhou stranu je teď hrozně těžké období a člověk má i jiné myšlenky než jen fotbal. Hlavní je, abychom byli zdraví a všechno se brzy vrátilo zpět do normálních kolejí a my zase mohli dál plnit cíle v boji o pohárovou Evropu," říká po čtvrtečním podpisu Jan Chramosta.

Druhým hráčem, který dnes na Střelnici prodloužil smlouvu, je obránce Jan Krob. Zkušený obránce letos zasáhl do 21 zápasů v lize, vstřelil dvě branky a na stejný počet přihrál. Nový kontrakt Jan Krob podepsal do 30. června 2021!

"S prezidentem klubu už jsem byl dávno předem dohodnutý, že má cesta v jabloneckém dresu bude nadále pokračovat. Dnešní podpis smlouvy už byla jenom formalita. Už jsem ve věku, kdy se dlouhé kontrakty nepodepisují, ale pevně věřím, že má cesta bude ještě hodně dlouhá v zeleném dresu a přispěji klubu k úspěchům, které si všichni přejeme. Moc si toho vážím a už se všichni těšíme, až se fotbalová sezona rozjede a zase budeme mít radost z fotbalu," komentuje podpis nové smlouvy Jan Krob.

Ať se vám nadále v jabloneckém dresu daří, kluci!

Author Martin Bergman