Béčko se s Pěnčínem rozešlo bez branek

Středeční přípravné utkání naší rezervy v nedalekém Pěnčíně branku nepřineslo.

Dobře organizovaná obrana domácích v čele s posilami Patkou s Skuhravým fungovala na jedničku. Pro Jablonecké bylo těžké se do dobře zformované obrany dostávat. Pěnčínu se povedlo důsledně bránit tvůrce naší hry Rozkovce s Daníčkem. Dopomohlo jim k tomu i menší hřiště v Pěnčíně.

Jabloneckým hráčům nešlo mnoho vytknout, držení míče bylo na naší straně, Pěnčín se soustředil především na obranu. V prvním poločase nám však chyběla přesnost v přechodové fázi a větší odvaha jít do soubojů jeden na jednoho.

V zápase samotném jsme si vytvořili dvě gólové situace, které ale bohužel zůstaly nevyužity.

Další přípravný zápase odehraje naše béčko v pondělí v Sedmihorkách.

FC Pěnčín - FK Jablonec B 0:0

Sestava FK Jablonec B: Reiner - Diviš, Vošahlík, Chládek, Malý - Stibor, Munzar, Rozkovec, Breda - Daníček- Velich

V průběhu druhé půle střídali: Zárybnický, Linhart, Podzimek, Ryml