B tým v přípravě podlehl béčku Slavie

Poslední přípravné utkání odehrál náš B tým proti SK Slavia Praha B. Pražané se nakonec radovali z výhry 2:0.

Pro náš B tým jde o vůbec první porážku této letní přípravy. Nemuselo k ní však vůbec dojít. Hráči Jablonce si vypracovali několik velmi dobrých možností, včetně zahrávání pokutového kopu. Bohužel se nepodařilo tyto situace přetavit v góly. V 10. minutě skóroval domácí Vlasák, to bylo jen pár minut po neproměněné penaltě. Ve 39. minutě pak navýšil vedení Langhamer.

Ve druhém poločase byla hra Jablonce lepší, přišly změny v rozestavení, ale  připravené šance se nepodařilo proměnit. Poslední přípravné utkání tak skončilo porážkou Jablonce.

"Slavia nám ukázala, že hrála agresivní rychlostní fotbal, byli v neuvěřitelném pohybu a důrazu. Nás v první půli možná položilo to, že jsme neproměnili penaltu, ale na to se nebudeme vymlouvat. Chtěli jsme i tenhle zápas vyhrát. Zkusili jsme jiné rozestavení a jiné hráče, moc nám to ale v první půli nevyšlo, kdy nám chyběl střed hřiště. Tam nás Slavia svým pohybem a hrou přehrávala. Do druhého poločasu jsme udělali nějaké změny, trochu si to víc sedlo a začali jsme hrát víc po křídlech s náběhy. Měli jsme tam několik šancí, ale bohužel jsme je nevyužili. Slavia tak zaslouženě vyhrála," říká k zápasu asistent trenéra Tomáš Čížek.

SK Slavia Praha B - FK Jablonec B 2:0 (2:0)

Branky: 10. Vlasák, 39. Langhamer.

Jablonec: Vajner - Helm, Tahir, Hämäläinen, Skuhravý - Rozkovec, Vošahlík (61. Munzar) - Kaminski (55. Coufal), Velich (72. Štěpánek), Kinčl - Torfiq (46. Podzimek).

Author Martin Bergman