B-tým hraje doma s Mladou Boleslaví

FK Jablonec FK Mladá Boleslav
3:1
FORTUNA ČFL B, 7. kolo so 21. 9. 2019, 10:15

V 7. kole FORTUNA ČFL B čeká svěřence trenéra Jaroslava Vodičky domácí utkání v Břízkách. Do Jablonce přijede rezerva Mladé Boleslavi.

V minulém kole zavítal Jablonec B na hřiště Zbuzan, kde byl sice herně v několika pasážích zápasu lepší, ale regulérní branky se nedočkal. Jablonec sice dvakrát skóroval, ale obě branky nebyly uznány pro údajné ofsajdy. Zápas tedy rozhodl po necelé hodině hry domácí Mario Lička.

B-tým Mladé Boleslavi v uplynulém kole ČFL hostil FK Teplice B. Hosté v utkání dvakrát vedli, ale domácím se vždy podařilo skóre srovnat. Ve druhém poločase na tom byla Mladá Boleslav herně lépe, ale vítězné branky se domácí nedočkali. Po 90 minutách zápas skončil 2:2 a po penaltovém rozstřelu zůstal plusový bod v Mladé Boleslavi.

V tabulce je náš sobotní soupeř na 4. místě, když z šesti zápasů uhrál 11 bodů. Jablonci patří sedmá příčka se ziskem 9 bodů. V případě naší sobotní výhry se tak můžeme před Mladou Boleslav B v tabulce posunout.

"Po dvou venkovních zápasech budeme chtít doma navázat na výkon s Libercem. Věříme, že fanoušky čeká hezký fotbal. Doufáme, že nás fanoušci přijdou podpořit a pomůžou nám k vítězství," říká před sobotním zápasem asistent trenéra Tomáš Čížek.

Utkání začíná tradičně v 10:15 hodin v Břízkách a majitelé ligových permanentek mají samozřejmě vstup zdarma. Stejně tak ženy i děti. Vstupné pro ostatní fanoušky je 40 korun.