Akreditace na Spartu pozastaveny

FK Jablonec AC Sparta Praha
ePojisteni.cz liga, 18. kolo ne 26. 2. 2017, 17:30

Vzhledem k omezené kapacitě tribuny pro média i pozic pro fotografy bylo pozastaveno udělování novinářských akreditací pro nejbližší domácí zápas Jablonce proti AC Sparta Praha.

Zvýšený zájem o první jarní utkání v Jablonci není jen mezi samotnými fanoušky, ale výrazně zvýšený zájem o návštěvu Střelnice v neděli projevili i novináři nejen z České republiky ale i ze zahraničí. Vzhledem k omezenému prostoru se klub rozhodl počínaje čtvrteční 15. hodinou ukončit možnost dodatečně se akreditovat pro zápas 18. kola FK Jablonec vs. AC Sparta Praha.

Všechny žádosti došlé do 23. února 2017 budou kladně vyřízeny a instrukce k vyzvednutí jednorázových akreditací obdrží novináři mailem. Celosezónní karty pro novináře i fotografy vydané FAČR, LFA i jabloneckým klubem jsou samozřejmě i pro tento zápas platné.

Více o systému akreditací se dozvíte zde.

Author Štěpán Hanuš