Mládež
11
listopad
2018

ARSENAL ČESKÁ LÍPA - FK JABLONEC 1:4 (0:1)


Jablonecká rezerva U15 porazila v souboji o druhé místo v posledním podzimním kole Krajského přeboru tým Arsenal Česká Lípa

Hned od prvních minut byla z našich hráčů vidět větší chuť po vítězství než u domácích a díky vysokému presinku, který jsme zvolili jsme si vytvořili nespočet šancí, které jsme bohužel neproměnili. Například ve 100% šanci se mýlil Solfronk, který přihrávku přes celé vápno od Kubína zakončoval ve skluzu mimo branku. Za zmínku určitě stojí i střela za stavu 0:0 z přímého kopu Karbana po faulu na Kubíka, který mířil pouze do spojnice branky Arsenalu. V dalším sledu šancí na naší straně ve 20.minutě přihrál Kubín průnikovkou na Kubíka, který si pohrál s dotírajícím bekem a střelou na zadní uklidil míč do branky 1:0.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili podle našich představ a toho Česká Lípa využila. Ztráceli jsme na pohybu, důrazu a především se nám zvýšila nepřesnost při prihrávkách. I přesto se nám povedlo dostat míč do domácí sítě, kdy po centru Dlaska se ve 47. minutě pohotově trefil Bím, který odehrál velmi dobré utkání na kraji zálohy. Přes svou rychlost a důraz dělal soupeři velké problémy. O tři minuty později si hráči svoje role vyměnili a tentokrát to byl právě Bím, který se dostal přes bránicího beka do vápna a přesnou přihrávkou našel Dlaska, který míč uklidil do prázdné kasy. Za stavu 3:0 se Lípa dostala do šance, kterou zůročila a snížila na 1:3. Gólu předcházel nedohraný souboj na polovině hřiště Brodského na českolipského Kucra, který se obtočil a unikl po levém křídle až do vápna a tvrdou střelou na zadní se nemýlil. V poslední minutě utkání zvýšil mladý Sirůček, který byl ve správný čas na správném místě a střelou do odkryté branky završil konečné skóre 1:4 pro jabloneckou rezervu.

Komentář trenéra Luboše Pumrleho: "Od začátku zápasu jsme byli aktivnější a drželi jsme si vedení po celou dobu zápasu, ale vítězství jsme museli bojovat až do konce. Chtěl bych hráče za dnešní výkon i celou podzimní část sezóny pochválit. V dnešním utkání se projevila velká individuální kvalita podložená dobrou týmovou prací."

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.