květen

Utkání proti Zlínu se hraje bez diváků!

V úterý 26. května nás čeká první ligové utkání po dlouhém přerušení ligy z důvodu epidemie koronaviru. Připomínáme, že se utkání hraje bez přítomnosti veřejnosti!

FORTUNA:LIGA | 25.kolo

:

Branky JAB: 31. Libor Holík

Branky ZLF:

Na utkání FK Jablonec - FC Fastav Zlín NEPLATÍ permanentky, parkovací karty, zaměstnanecké a další klubové identifikační karty!

Vstup do areálu Střelnice bude možný pouze podle jmenného seznamu.

Žádáme fanoušky, aby se nepokoušeli dostat do areálu stadionu Střelnice. Musíme dodržovat nařízení vlády a přísná hygienická opatření. Jakmile se opatření opět více rozvolní, budeme postupně uvolňovat také místa pro naše fanoušky. Děkujeme za pochopení!

INFORMACE PRO NOVINÁŘE

Akreditovaní novináři a fotografové vstupují do areálu výhradně vstupem od Hotelu Sport, kde je také parkoviště pro zástupce médií. Stávající akreditační karty neplatí a vstup bude umožněn podle jmenného seznamu. Všechny vnitřní pracovní prostory pro novináře jsou uzavřené a k dispozici budou novinářská místa na tribuně a kamerová platforma pro TV společnosti.

Akreditovaní novináři dostanou v pondělí 25. května detailní informace, jak bude probíhat zápasový a pozápasový režim na utkání FK Jablonec - FC Fastav Zlín.