B-tým
12
únor
2020

Statečná bitva s druholigovým soupeřem


Jablonecký B tým má za sebou druhé přípravné utkání. V Břízkách změřil síly s druholigovým Varnsdrofem a prohrál jen těsně o jednu branku.

„Byl to prestižní zápas. Srovnání našeho týmu s druhou ligou a splnilo to očekávání. Bylo vidět, že Varnsdorf byl hodně rychlý, dobře kombinoval. V tom jsme se jim snažili hlavně v prvním poločase vyrovnat. Chyběla nám trochu větší agresivita při napadání a v některých fázích finální řešení po zisku míče,“ říká k zápasu asistent trenéra Tomáš Čížek. „Po prostřídání ve druhém poločase to nebylo úplně ono, ale na druhou stranu hráli kluci, kteří nastoupili proti týmu z druhé ligy úplně poprvé. Bylo to pro ně zajímavé srovnaní,“ dodal Čížek.

U gólu Dominika Bredy byla na začátku pěkná kombinační akce. Daníček poslal pěkný centr do vápna, který po odrazu dohrál Breda krásnou střelou do sítě. V závěru zápasu přidal gól na 2:3 Oliver Velich, kdy střelu letící na branku tečoval mladý útočník do protipohybu brankáře Varnsdorfu.

V sobotu 15. února se Jablonec B utká v Břízkách se Spartou od 11 hodin. Vstupné je zdarma.

FK Jablonec B - FK Varnsdorf 2:3 (1:1)

Branky: 25. Breda, 87. Velich -20. Novák D., 47. Kubista, 78. Lehoczki

Sestava FK Jablonec B: Richter (60. Vajner) – Haitl (46. Buchlovský), Štěpánek David, Koblížek (46. Váňa), Skuhravý – Daníček (60. Podzimek), Rozkovec (46. Munzar), Breda (60. Pour), Kinčl (60. Štěpánek Michal), Velich (45. Peřina), Dočekal (75. Velich)

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.