B-tým
únor

B-tým na úvod porazil Velké Hamry

Svěřenci trenéra Jaroslava Vodičky mají za sebou po úvodních týdnech hrubé kondiční přípravy první přípravné utkání. Divizní Velké Hamry porazili 9:2.

Pro první přípravné utkání měl náš B-tým na programu souboj s divizním celkem FK Velké Hamry. Naši hráči měli v zápase navrch a projevilo se také na konečném výsledku. Trenér Jaroslav Vodička tak mohl být spokojený s výkonem svých svěřenců, nadstandardní výkon podal Rozkovec. V kádru B-týmu se představili také dorostenci Podzimek, autor jedné branky, a brankář Fiala, který odchytal druhý poločas. I přes devět vstřelených branek mohlo být skóre ještě vyšší, ale v některých situacích nebylo finální řešení ideální.

Příští utkání odehraje náš B-tým v sobotu v 11 hodin v Břízkách proti FK Varnsdorf.

FK Jablonec B - FK Velké Hamry 9:2

Branky: Dočekal 3, Haitl 2, Munzar, Podzimek, Helm, Rozkovec - Rudolf, Javůrek M.

Sestava Jablonce: Vajner (46. Fiala) - Helm, Koblížek, Váňa, Skuhravý - Haitl, Rozkovec, Podzimek (46. Dočekal), Beny (46. Pour), Černák (65. Štěpánek) - Munzar.