Pozvánka
4
říjen
2019

Rezerva v regionálním derby přivítá Přepeře


Další atraktivní duel nabídne v sobotu třetiligová soutěž, v které nově působí jak náš B-tým tak i jeho sobotní soupeř z Přepeř. Regionální derby startuje v tradičním sobotním dopoledním čase.

FORTUNA ČFL B | 9.kolo


1
:
0
1:0

Branky JAB: 22. Dočekal Tomáš

Branky PEP:


Ambiciózní klub z malé obce u Turnova zažívá snové období. Jeho historie se začala psát v roce 2013, v následujících šesti letech se fotbalisté Přepeř dokázali z okresních soutěží dostat až do třetí ligy! Loni skončili co by nováček divize na druhé příčce a protože první Mšeno na celostátní úrovni nepokračovalo, přišla postupová radost pro Přepeře. „Naším cílem bylo skončit do druhého místa, protože do ČFL jsme chtěli. Finanční rozpočet v divizi i třetí lize je prakticky stejný,“ říká místopředseda FK Přepeře Miroslav Kvapil. Přepeřský tým prošel v létě další obměnou, kterého se týkala i změna na trenérském postu. Současného lodivoda Petříka nahradil trenér Zachariáš z dorostu Slovanu Liberec. Mezi nováčky v kádru patří například Elbel, Tvaroha či exjablonecký Díl. Přepeře mají zajímavě poskládaný kádr, který se točí kolem zkušeného stopera Jaroslava Nesvadby, který má dost zkušeností nejen z českých ligových trávníků. Sekundovat by mu měli i loňský nejlepší střelec týmu Synek, nebo exjablonecký Pavlata.

Obec s necelou tisícovkou obyvatel na Turnovsku si v nové sezoně užívá třetiligovou soutěž, paradoxem je, že nedaleký Turnov loni z divize sestoupil do krajského přeboru. Přepeře zatím po osmi odehraných kolech okupují sedmou příčku tabulky, když polovinu utkání zvládli jejich fotbalisté s plným bodovým počtem a druhou polovinu prohráli. Také náš Jablonec si vede na třetiligové úrovni výborně, Vodičkův celek je čtvrtý se ziskem patnácti bodů. Na našeho sobotního rivala z Přepeř máme před vzájemným sobotním zápasem náskok tří bodů.

Krajské derby mezi Jabloncem a Přepeřemi začíná v Břízkách v tradičním dopoledním čase. Pro diváky je připraveno jako vždy bohaté občerstvení. Permanentkáři FK Jablonec mají vstup zdarma, stejně tak jako ženy a děti. Vstupné na zápas činí 40,- Kč.


Utkání začíná v sobotu 5. října od 10:15 hod. v Břízkách u jablonecké přehrady

Rozhodčí: Raplík - Hájek, Hanáková

Delegát: Ploch

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.