Aktualita
6
září
2019

Repre pauzu jsme vyplnili duelem s Varnsdorfem


Reprezentační pauzu vyplnili jablonečtí fotbalisté přípravným duelem s druholigovým Varnsdorfem, který jsme na hlavním stadionu Střelnice porazili v přestřelce 5:3

Hned několik hráčů si v ligové pauze plní s výběry svých zemí reprezentační povinnosti. A tak dal trenér Rada proti třináctému celku Fortuna národní ligy příležitost dalším hráčům. „Byl to hlavně zápas pro hráče, kteří tolik nenastupují jako jsou Chramosta, Pilík a Kratochvíl, z tohoto pohledu to byla dobrá příprava,“ uvedl kouč Rada po odehrání pátečního duelu.

V našich barvách se kromě doplnění hráčů z rezervy představil i testovaný finský reprezentant Hämäläinen Kasper Woldemar, s kterým jablonecký klub jedná o možném příchodu na sever Čech.

Jablonečtí šli po první půli do kabin s vedením 3:1. V druhém poločase vstřelily oba týmy po dvou brankách a zrodilo se vítězství Radova týmu 5:3. Hned čtyři góly našeho týmu vstřelil útočník Chramosta, jednu branku přidal také Kratochvíl. Trenér Jablonce po páteční herní prověrce v ligové přestávce konstatoval. „Potřebovali jsme, abychom měli nějakou zátěž. Tento týden jsme trénovali víc, dva dny jsme měli dvoufázové tréninky a včera také. Včera to nebylo vyloženě nějak těžké, ale dopoledne jsme byli běhat. Vzali jsme i tři hráče z rezervy, aby nám pomohli, protože máme pryč reprezentanty. V zápase samotném jsme tam měli dobré věci. Kluci z B-týmu s námi netrénují, tak to bylo trochu někdy vidět. Tři góly jsme samozřejmě dostali zbytečně, například jsme tam ztratili zbytečně míč uprostřed hřiště, pak ta penalta. Hráli jsme na hlavním stadionu, viděli jsme zátěž hráčů, vyhráli jsme a dali jsme pět gólů,“ shrnul ve zkratce přípravné utkání hlavní kouč Jablonce.

FK Jablonec – FK Varnsdorf 5:3 (3:1)

Branky: 1x Kratochvíl, 4x Chramosta

Sestava: Hanuš – Hajtl, Považanec, Břečka, Krob – Kratochvíl - Petrović, Kasper, Pilík, Acosta - Chramosta

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.