Rozhovor
1
září
2019

Hodně dobrý duel, hodnotil Rada


Jablonecký kouč Petr Rada označil nedělní duel na Střelnici za hodně dobrý. Po zápase přiznal, že celý týden po porážce v Příbrami nebyl pro náš celek vůbec jednoduchý.

Nedělní utkání na Střelnici provázela výborná atmosféra. I díky hostujícím fanouškům, kteří sledovali zápas na jižní tribuně mimo svůj zavřený sektor. Po zápase hosté děkovali jablonecké straně, že mohli utkání sledovat, což nakonec ocenili příznivci obou táborů.

Důvod k radosti ale neměl kouč Ostravy Bohumil Páník. „V první půli nám nezahráli snad ani čtyři hráči. Poztráceli jsme spoustu balonu a domácí nám dali dvě branky. Nějaké situace jsme tam taky měli, ale domácí s nasazením života vše odbránili. Věřil jsem, že po těch dvou zahozených šancích domácích tu remízu nakonec na Střelnici urveme, bohužel dali jsme jen jeden gól. Proto domácí zaslouženě vyhráli,“ konstatoval po zápase zklamaný kouč Ostravy.

Jablonecký lodivod Petr Rada dával tým dohromady po těžké porážce v Příbrami. „Hráči byli dole, v Příbrami to byl propadák po všech stránkách. Celý týden pro nás nebyl jednoduchý. Musel jsem zvednout hlas a říct hráčům, kde jsme a o co hrajeme. Dávali jsme se psychicky dohromady a mělo to na nás vliv. Baník je těžký soupeř, minule vyhrál se Slováckem a konsolidoval svou sestavu. Hráčům jsem říkal, že musíme mít úplně jiný přístup. Dominovali jsme dvacet minut, vstřelili jsme dvě branky. Pak se to vyrovnalo. Baník v druhé půli vsadil vše na ofenzivu, ale my vše uskákali a uhráli. Zlomový moment byl v tom, co neproměnil Matoušek. Já byl levý bek, ale s tímhle bych si pohrál. Cloumalo to se mnou. Víte, jak to je, když urazíte fotbalového boha. Zaplaťpánbůh, že jsme to dotáhli do vítězného konce. Myslím si, že kdyby Matoušek proměnil, ta následná šance Doležala by ani nevznikla. Překvapilo mě u Matouška, že si to nevzal a nedovedl do brány. Hosté nasadili Diopa i Baroše a druhý jmenovaný nás potrestal brankou. Plechatý ale hrál na vysokého Smolu a odvedl dobrý výkon. Tři body jsou pro nás hodně důležité. Byl to hodně dobrý duel,“ ohlédl se za zápasem Rada.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.