červenec

Libor Holík přestupuje do Jablonce!

Dlouhá jednání jsou u konce! Jednadvacetiletý obránce Libor Holík přestupuje ze Zlína do Jablonce. Reprezentační hráč podepsal na Střelnici smlouvu na 4 roky. Opačným směrem putuje Jakub Janetzký.

Talentovaný obránce byl součástí české reprezentační devatenáctky, která postoupila na mistrovství Evropy v Gruzii do semifinále. Odchovanec Slovácka debutoval v první lize proti Slavii, kam pak krátce poté přestoupil. Ze Slavie přestoupil do Zlína v létě 2017. Nyní se Libor Holík přesouvá do Jablonce. Opačným směrem odchází záložník Jakub Janetzký.

„Přestup do Jablonce je pro mě nová motivace a další krok v kariéře. Jsem rád, že to dopadlo a doufám, že to bude v Jablonci jen pozitivní. Jablonec vnímám jako kvalitní klub, který hraje dobrý fotbal. Jsem rád, že jsem tady,“ říká k transferu Libor Holík, který by již dnes večer mohl připsat první ligové start za Jablonec.

V reprezentačních výběrech působí Libor Holík od kategorie U16. Aktuálně je v kádru národního týmu do 21 let. Během letní přípravy si připsal také premiérový gól za Jablonec proti Pardubicím.

Vítej v Jablonci, Libore! Ať se ti daří!

Profil Libora Holíka

Narozen: 12. května 1998

Post: pravý obránce

Noha: pravá

Výška: 174 cm

Váha: 72 kg

Zápasy/góly/asistence v lize: 52/2/1

Starty v reprezentaci: U16 (2), U17 (13), U18 (9), U19 (16), U20 (9), U21 (4).