Aktualita
16
květen
2019

Martin Doležal prodloužil smlouvu o tři roky!


Útočník Martin Doležal, který teď zažívá nejlepší fotbalové časy, pokračuje v Jablonci! Devětadvacetiletý útočník podepsal novou smlouvu do 30. 6. 2022!

Martin Doležal si v aktuálním ročníku připsal zatím 15 ligových branek ve 27 zápasech. K tomu přidal i šest asistencí a prosadil se také v Evropské lize UEFA, kdy nám zařídil vítězství proti Dynamu Kyjev.

„Martin Doležal je pro nás důležitý hráč a dokazuje to i v této sezóně, kdy má nejlepší čísla v kariéře. Jsme rádi, že jsme se domluvili na pokračování jeho působení v Jablonci,“ říká ředitel klubu Petr Flodrman.

„Jsme rádi, že Martin Doležal v Jablonci prodloužil smlouvu. Byť měl tři nabídky ze zahraničí, tak se rozhodl pokračovat v Jablonci, kde má nadstandardní vztah s majitelem. Martinovi to v Jablonci od jeho příchodu sedlo a teď má rozjetou nejlepší sezónu v kariéře. Rozhodl se zůstat v Jablonci a popere se s týmem o postup do skupiny Evropské ligy UEFA. A může si i vybojovat své vysněné zahraniční angažmá,“ říká k novému kontraktu manažer Martina Doležala Ondřej Chovanec.

Martin Doležal v Jablonci působí od sezóny 2013/2014, kdy k nám přestoupil ze Sigmy Olomouc. Martin Doležal s fotbalem začínal v TJ Sokol Rajnochovice v šesti letech, kde působil pět let a zamířil do Bystřice pod Hostýnem. V roce 2004 přišel jeho přechod do Sigmy Olomouc, kde vybojoval dorostenecký titul.

Následně v Olomouci přešel do A týmu mužů, ale také hostoval v druholigových týmech Třince a Brna. Poslední sezony hrál za A tým Sigmy Olomouc, kde se mu dařilo střelecky a řekl si o přestup v lednu 2014 do Jablonce. Zatím má na kontě 198 ligových startů, 60 gólů a 21 asistencí.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.