Mládež
14
únor
2019

Další zápasy staršího dorostu FK Jablonec


Starší dorost vyjel na prodloužený víkend do Havlíčkova Brodu, kde sehrál 4 zápasy s týmy FC Vysočina Jihlava a Havlíčkovým Brodem.

Na dvojutkání s Jihlavou jsme rozdělili tým na dvě poloviny, zajímalo nás zejména jak si poradí někteří hráči v konfrontaci se soupeřovou ligovou U19.

FK Jablonec - FC Vysočina Jihlava 0:4 (0:3)

Sestava: Mazánek - Janda, Šimůnek, Dejl, Scholz, Jákl, Vrzák, Ráček, Tokár, Urbánek, Pour, Horáček L., Šilhavý, Hrušovský

Komentář trenéra: "V utkání byla Jihlava lepším týmem. Nám chyběla "lehkost" jak běžecká tak v kombinaci. V obranné fázi jsme byli neorganizovaní a směrem do útoku jsme hodně kazili , hráli převážně bez míče což nás stálo hodně sil. A opět jsme se nevyvarovali individuálních a taktických chyb."

FK Jablonec - FC Vysočina Jihlava 1:3 (0:1)

Sestava: Ježek - Málek, Javůrek Pa, Hnát, Malimánek, Rulec, Javůrek Ma, Vobejda, Vostál, Štolba, Coufal Musílek, Vosecký:

Branka: Vosecký

Komentář trenéra: "Z našeho pohledu lepší utkání, vyrovnaný průběh kdy soupeř byl efektivnější v zakončení."

FC Havlíčkův Brod (muži) - FK Jablonec 1:0 (1:0)

Sestava: Mazánek - Jákl, Dejl, Javůrek Pa, Malimánek, Scholz, Ráček, Hrušovský, Javůrek Ma, Pour, Urbánek, Coufal, Vosecký, Tokár, Musílek

Komentář trenéra: "Proti divizním mužům jsme odehráli diametrálně odlišné utkání než proti Jihlavě. Vyrovnali jsme se domácím v soubojích, hráli jsme dobře i po taktické stránce a hlavně jsme byli aktivní, nekazili jsme tolik a ve hře na míči jsme se výrazně zlepšili. Rezervy byli ovšem v počtu zakončení a řešení předfinální fáze, proto nula v počtu vstřelených branek."

FC Havlíčkův Brod U19 - FK Jablonec 2:5 (0:2)

Branky: Štolba 3x, Horáček La, Šimůnek

Sestava: Ježek - Vostál, Hnát, Šimůnek, Horáček La, Janda, Málek, Vobejda, Rulec, Tokár, Vrzák, Šilhavý, Štolba. Ráček, Malimánek.

Komentář trenéra: "V utkání průměrné úrovně jak technicky tak tempem hry jsme se konečně střelecky prosadili."

Celkově zhodnotil Mgr. Michal Kolčava prodloužený víkend jabloneckých starších dorostenců takto: "Jsem rád, že jsme absolvovali "minisoustředění" a opustili alespoň na chvilku Jablonec . V zápasech pořád točíme sestavy a zkoušíme různé varianty. Nyní pokročíme do další fáze , kdy chceme více ustálit sestavy. V přípravě nás čekají další zajímavý a těžcí soupeři což vítáme. Já doufám, že naše výkonnost bude mít stoupající tendenci." 

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.