Pozvánka
9
únor
2019

Pokřiky na Hané už nevnímá, gólem rozhodl o výhře


Tradiční pokřiky si musel z tribun Androva stadionu opět vyslechnout náš nejlepší střelec útočník Martin Doležal. Svým devátým gólem v sezoně rozhodl dvě minuty před koncem zápasu o naší výhře 2:1 v Olomouci.

FORTUNA:LIGA | 20.kolo


1
:
2
0:0

Branky OLO: 87. Vít Beneš

Branky JAB: 78. Vojtěch Kubista, 89. Martin Doležal


Martine, jak si viděl úvodní jarní zápas na Hané?

První poločas byl podle očekávání spíš takový boj. My jsme měli šanci Kráťou (Kratochvílem), Olomouc neměla nic, do ničeho jsme je nepustili. Hráli jsme ale jen po šestnáctku, centry nás netrefovaly. V druhém poločase se podle mě hrál už lepší fotbal. Bylo to nahoru dolů. Hybša (Hübschman) se snažil to uklidňovat, říkal ať to zklidníme. Byli jsme rádi, že jsme vstřelili první gól.

Nakonec se ale rozhodovalo až v úplném závěru.

Čtyři minuty před koncem jsme dostali skoro z čáry takovej smolnej gól. Ale naštěstí a především díky Božovi Vatajelu, přišel dobrý balon do vápna Sigmy, já jsem se stačil odtrhnout od obránců a byl z toho zaplaťpánbůh vítězný gól.

Jak se hrálo v tradičně nepřátelské atmosféře, kde speciálně na tebe fanoušci pokřikují?

Dá se říct, že ten gól byla pro mě taková sladká tečka. Když jsme tu hráli minulý rok, tak tu bylo víc lidí a bylo to víc slyšet. Už to ale nevnímám, odešel jsem odsud před šesti lety. Je to taková česká mentalita, už to nechci řešit. Já se soustředím na Jablonec a na výkony.

Pro tebe to byl asi mentálně těžký týden, když jsi věděl o zájmu Slavie.

Ale ve Slavii jsem se neviděl. Byl jsem rád, že oslovili mého agenta a mají zájem, přeci jen je to teď nejlepší klub v naší lize. Ale pan Pelta řekl že ne, jestli budou dál jednat dál, to nevím. Hraju za Jablonec, a proto jsem tady.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.