Mládež
únor

Víkendový turnaj v Městské hale v Jablonci nad Nisou

V sobotu 2.2. 2019 proběhl v Městské hale turnaj pro ročník 2008 – U11. Turnaje se zúčastnily týmy ze Středočeského, Ústeckého a Libereckého kraje.

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin, ve kterých se hrálo systémem 5+1 a zápas trval 15. minut.

Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů a takto vypadalo konečné pořadí:

1. FK Jablonec – zelení

2.FC Lomnice n. P.

3.TJ Sokol Doubí

4. FK Jablonec – bílí

5. FAPV Děčín

6. FK Brandýs – Boleslav

7. Arsenál Česká Lípa

8. SC Xaverov Praha

Turnaji dominoval náš tým „ zelení“: Čudlín, Krejčů, Špaček, Beránek, Hušek, Jirků, Sirůček, který zvítězil ve všech utkáních.

Tým „ bílí“: Ježek, Vopatová, Kalina, Velechvský, Gubančok,Hádek,Červinka, Kurila obsadil krásné čtvrté místo.

Nejlepším hráčem turnaje se stal Pastorek Matyáš z TJ Sokol Doubí, nejlepším střelcem Břetislav Hušek a nejlepším brankařem  Filip Čudlín oba z domácího týmu „zelených“.

Poděkování si zaslouží oba rozhodčí z řad hráčů jablonecké U16 – Řezníček a Svrček, kteří zvládli každé utkání pohodově. Celý realizační tým U11 děkuje rodičům hráčů, kteří se podíleli na bezchybné organizaci turnaje.