Mládež
leden

U10 ovládla EVP-CUP HEIDENAU v Německu

6.1.2019 se starší přípravka FKJ U10 zúčastnila velmi dobře obsazeného zahraničního turnaje pro kategorii U11. Celkem 12 týmů rozdělených do dvou skupin hrálo o celkové prvenství před stovkou diváků

Komentář trenéra U10 Libora Řezníčka:

"Vstup do prvního utkání měli naši kluci famózní a s velkým přehledem soupeře přehráli. V dalších utkáních jsme byli vždy lepším týmem a podávali jsme velmi kvalitní výkony, ale i my jsme se občas nevyvarovali chyb, které soupeř dokázal potrestat, nicméně ani jednou jsme neodešli poražení a postup do důležitého semifinále zvládli jsme z přehledem. V semifinále jsme podali opět famózní výkon a zvítězili. Čekalo nás velmi těžké finálové utkání, které bylo z obou stran reklamou na mládežnických fotbal. Utkání skončilo remízou a tak museli o vítězi turnaje rozhodnout pokutové kopy (5), Drama jak má ve finále být. Na tuto disciplínu jsme si věřili jelikož naši branku střežil vynikající gólman Michal Najman. Soupeři chytil 3 pokutové kopy a naši 3 borci z přehledem dokázali skóroval a tak vítězství bylo pro naše Jablonecké barvy zcela zasloužené. Vítězství na turnaji si velmi vážím vzhledem k obrovské konkurenci a s jakou chuti ve hře se kluci předvedli. Výkon celého týmu podtrhl nejlepší střelec turnaje Štěpán Markalous, kterého celý tým zásoboval dokonalými přihrávkami."

Sestava: Krátký , Najman ,Scholze, Markalous, Toman, Regenermel, Vrbata,Hadidi, Štepař

Výsledky na turnaji:

SSV DRESDEN- FKJ U10 0-7

SG DRESDEN STRIESEN - FKJ U10 1-1

SW LOCHWITZ - FKJ U10 2-2

SV HEIDENAU - FKJ U10 0-10

FV DRESDEN SÜD-WEST - FKJ U10 0-2

Semifinále : SV BANNEWITZ- FKJ U10 0-2

Finále : FC GRINNA- FKJ U10 0-0 PK 2-3

Konečné pořadí:

1. FK Jablonec U10

2. FC Grimma

3. SV Loschwitz e.V.

Na závěr velké poděkování rodičům za parádní atmosféru jakou klukům dělali po celou dobu turnaje.