leden

Andrej Fábry podepsal smlouvu!

Záložník Andrej Fábry, který do Jablonce přestoupil z Nitry, podepsal v pondělí dlouholetý kontrakt s naším klubem.

Slovenský reprezentant Andrej Fábry podepsal v Jablonci smlouvu do 30. června 2022!

Andrej Fábry je rodák z Topolčan a celkem si již ve slovenské první lize připsal 44 startů. Debutoval v lize 22. července 2017 proti Žilině, kdy nastoupil v základní sestavě. První ligovou branku vstřelil 17. března 2018, kdy jako střídající hráč vstřelil vítěznou branku proti Zlatým Moravcům (1:0). V posledním podzimním utkání navíc ve slovenské lize zaznamenal hattrick, taktéž proti Zlatým Moravcům.

„Znamená to pro mě hodně. Je to můj první přestup, navíc do zahraničí. Doufám, že se mi tady bude dařit jako v Nitře a doufám, že se rychle přizpůsobím a půjde to všechno dobrou cestou. Věřím, že si se spoluhráči dobře sedneme. Slyšel jsem, že je tady výborný kolektiv,“ říká k přestupu do Jablonce Andrej Fábry.

Podpisu smlouvy byl přítomen také hráčům manažer David Nehoda z agentury Nehoda Sport.

Profil Andreje Fábryho

Narozen: 1. březen 1997

Post: záložník

Noha: levá

Výška: 177 cm

Váha: 72 kg

Zápasy/góly/asistence v lize: 44/8/8

Starty v reprezentaci: U21 (4).

Předchozí kluby: OFK Veľké Ripňany (2007), TJ Slovan Zbehy (2008 - 2013), FC Nitra (2013 – 2019).