Mládež
7
únor
2018

Dorost U16 odehrál další zápasy v přípravě


Jablonecký dorost U16 odehrál o uplynulém víkendu dva přípravné zápasy. S SMS Lodž a Příbramí.

FK Jablonec - SMS Lodž 1:4 (0:4)

Branka Jablonce: 67. Váňa.

Sestava Jablonce: Přibyl - Košata, Efenberk, Hušek, Houdek Váňa, Körber, Břenek, Kedroň, Šálek, Ježek. Střídali: Kracík, Hloušek.

"Utkání proti velmi dobře organizovanému a silové výborně připravenému polskému týmu se nám moc nepovedlo. Hlavně první poločas nás soupeř přehrál. Snažili jsme se o kombinaci, i když nás soupeř svým vysokým napadáním dostával pod velký tlak. Z naší strany tak narůstala velká nepřesnost přihrávek. Ukázalo se, že máme velké problémy a technické nedostatky v práci s míčem a rozhodnutím se na malém prostoru. Věřím, že se z utkání všichni ponaučíme a postupně budeme odstraňovat nedostatky," hodnotí přípravný duel trenér dorostu Marcel Och.


1. FK Příbram - FK Jablonec 6:0 (3:0)

Sestava Jablonce: Přibyl - Košata, Efenberk, Hušek, Houdek, Körber, Břenek, Kedroň, Šálek, Kracík, Hloušek. Střídal: Váňa.

"Nastoupili jsme proti prvoligovému soupeři, který nám jasně ukázal, v čem je naše největší "bolest". Týmový výkon se nám zlepšuje, ale děláme ohromné individuální chyby. Pokud budeme dělat hrubé chyby nejen v obranné řadě, ale na všech postech při naší kombinaci, tak bohužel nemůžeme myslet na dobrý výsledek. Během utkání se nám povedlo několik hezkých přechodů do útočné fáze, ale selhali jsme ve fázi finální, kde nám chyběl větší klid a kvalita v zakončení," říká k utkání jablonecký trenér Marcel Och. 

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.