Akce
11
srpen
2015

FK Jablonec partnerem projektu Plňme přání


Na základě dohody se zakladatelkami nadačního fondu Martinou Koudelkovou a Martinou Motshagen si FK Jablonec dovoluje oznámit, že se od 1.8.2015 stal náš fotbalový klub hrdým partnerem projektu „Plňme přání“.

Nadační fond MA-MA Foundation spustil na jaře letošního roku projekt PLŇME PŘÁNÍ inspirovaný celosvětově známým projektem „Make A Wish“ působící v padesáti zemích světa. Nadační fond MA-MA Foundation se spolu se svými partnery a ambasadory snaží zpříjemnit život splněním přání těm, kteří se ocitli v těžké životní situaci.

"Myšlenka projektu nás ihned oslovila. Nabízíme sportovní vyžití dětem a při utkáních na Střelnici poskytujeme zábavu fotbalovým fanouškům. Jako jeden z nejvýznamnějších reprezentantů našeho města však také chceme podat pomocnou ruku těm, kteří jsou v nouzi," řekl k vzájemné spolupráci s MA-MA Foundation tiskový mluvčí klubu Štěpán Hanuš.

Zážitek v podobě splněného snu, který v rámci projektu „Plňme přání“ člověk prožije je mnohdy tím správným lékem a dá sílu do dalšího života. Radost, kterou díky projektu „Plňme přání“ nadační fond MA-MA Foundation rozdává je tou největší odměnou a motivací.

Více informací o projektu naleznete na: www.mamafoundation.cz

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.