Article image

Beseda se zástupci klubu již tento čtvrtek

Tradiční beseda se členy vedení i zástupci A-týmu se uskuteční již ve čtvrtek 28. 7. od 17:00. Přijďte jim položit svůj dotaz!

Ještě před začátkem nového ligového ročníku si FK Jablonec pro své fanoušky připravil unikátní možnost prodiskutovat témata, která zajímají především naše příznivce. Tentokrát budou na vaše otázky ohledně chodu klubu a financování připraveni reagovat Miroslav Pelta a Adam Pelta. Na sportovně orientované dotazy budou odpovídat hlavní trenér David Horejš a Jakub Považanec.

Beseda se uskuteční od 17:00 na tribuně A stadionu Střelnice. Pro fanoušky bude již od 16:30 otevřen hlavní vstup. Upozorňujeme, že z důvodu opravy povrchu nebude možné využít schody od Kauflandu. Pro příchod ke stadionu využijte schody vedoucí od bývalé Restaurace U Červených. Parkoviště u hlavního vchodu bude dostupné do vyčerpání kapacity. 

Těšit se můžete nejen na setkání se zástupci klubu, ale také na soutěž o podepsaný dres ze sezony 2022/23. Na každého příchozího fanouška navíc čeká malá pozornost v podobě dárku v klubových barvách! 

Přijďte si zkrátit čekání na novou sezónu! Těšíme se na vás!


Author Tomáš Mikač
Sdílet článek