Article image

Holík: K výkonu si musíme něco říct

Team logo Team logo
FK Jablonec FC Zbrojovka Brno
0:1
FORTUNA:LIGA, 7. kolo pá 6. 11. 2020, 18:00
Reportáž

Nepovedený výkon i výsledek nepotěšil jablonecké příznivce ale i samotné aktéry zápasu. Páteční porážku se Zbrojovkou Brno hodnotí krajní obránce Libor Holík, který v utkání nastřelil břevno.

Jak probíhala příprava na zápas s Brnem, v kterém jste přišli o trenérský štáb?

Přípravu jsme měli už do doby, co vláda oznámila, že se bude hrát, ale ještě to nebylo oficiálně potvrzené. Celý tento týden už jsme se připravovali zápasově. Víceméně jsme už počítali s tím, že se hrát bude. Bohužel samotný zápas nedopadl, tak jak bychom chtěli.

Porážku s posledním týmem tabulky asi koušete těžce.

Zápas hodnotím špatně. Za prvé jsme prohráli doma. Za druhé výkon nebyl takový, jaký by měl být. Scházel pohyb, nabídka i více odvahy. Chybělo více věcí. Máme teď reprezentační pauzu na to, si k tomu něco říct. Zase se v tom nechceme babrat dlouho, musíme to hodit za hlavu a připravit se na venkovní zápas co nás čeká a přivést body z venku.

Jak se hraje bez divácké kulisy?

Už jsme to vlastně zažili při první covidové vlně. Tak nějak jsme věděli, jak to bude. Tehdy tam ještě byl hlasatel, teď už nebyl. Není to příjemné, ale buďme rádi, že můžeme dělat, co nás baví. Ale ta kulisa tomu stoprocentně chybí, je to takové smutné.


Author Jan Bendl
Sdílet článek