Informace o webu

Vítejte na www.fkjablonec.cz.

Vlastníkem těchto internetových stránek je Fotbalový Klub Jablonec, a.s., se sídlem U Stadionu 4904/5, 466 01 Jablonec nad Nisou, zapsána do obchodního rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl B, vložka 1010, IČ: 25023144.

Provozovatelem internetových stránek je společnost 2Score, s.r.o, se sídlem Máchova 431/21, 120 00 Praha 2, zapsaná do obchodního rejstříku vedeného u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 198795, IČ: 24265080.

Fotbalový klub FK Jablonec je tradičním českým klubem a pravidelným účastníkem SYNOT ligy. Kromě sportovní činnosti se věnuje také prodeji vstupenek, produktů sponzoringu, hospitality balíčků a klubového merchandisingu.

Klub se velice intenzívně snaží komunikovat s médii i fanoušky a jeho zájmem je všem poskytovat dostatek kvalitních a pravidelných informací zejména prostřednictvím těchto internetových stránek. Konkrétní pokyny pro novináře naleznete ve speciální sekci PRO MÉDIA.

Kontakty na redakci

Štěpán Hanuš

Ředitel komunikace a tiskový mluvčí

stepan.hanus@fkjablonec.cz

Martin Bergman

Šéfredaktor webu a PR manager

martin.berman@fkjablonec.cz

Autorská práva

Bez předchozího souhlasu společnosti Fotbalový Klub Jablonec, a.s. je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové, obrazové nebo zvukové, zveřejněného na stránkách www.fkjablonec.cz, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.

Tato omezení se nevztahují na informace, zřetelně označené jako „Tisková zpráva", které je možné bez jakýchkoli omezení dále šířit s podmínkou uvedení zdroje.

Při citaci, kterou povoluje autorský zákon, je vždy nutné uvést jako zdroj www.fkjablonec.cz.