32’
Ivan Schranz
78’
Jan Holenda

Ani na čtvrtý pokus jablonečtí fotbalisté nedokázali naplno bodovat. V druhém domácím utkání sice vedli o dvě branky, ale hosté z Julisky stihli góly Schranze a Holendy srovnat na konečných 2:2.

Na Střelnici bylo hned od úvodních minut živo. Nejdříve zahrozila Dukla, na naší levé straně se uvolnil Miloševič, Schranz po jeho přihrávce střílel do středu jablonecké branky, kde míč stihl na brankové čáře zalehnout brankář Hrubý. Svou rychlost předvedl hned z protiútoku navrátilec Tecl, po lajně utekl svým pronásledovatelům a za potlesku tribun vybojoval roh. V další akci zakončoval na vzdálenější tyč Mihálik, ale branku minul. Dukla předvedla v 8. minutě hrubku v rozehrávce, Doležal vybídl ke skórování na středu vápna Mehanoviće, ten ale v tísni překopl hostující svatyni.

Po čtvrthodině hry už se ale Střelnice mohla radovat, centr Hanouska z levé strany trkl do sítě hlavou Standa Tecl - 1:0! Dvoubrankové vedení měl na kopačce útočník Doležal, jenže svůj nájezd na Radu zakončil jen slabě. Ve 22. minutě mohli hosté srovnat, Schranz si zaběhl za obranu, kličkou se zbavil i brankáře Hrubého, jeho střelu z úhlu ale stihl z branky v poslední chvíli vykopnout Masopust! Přesně po půlhodině hry přišla druhá branka Jablonce, z pravé strany centroval do vápna Kubista, do míče se nádherným volejem opřel Mehanović a ránou zajistil domácím dvoubrankové vedení. Jenže z něj se náš tým radoval jen necelé dvě minuty, centr Podaného proměnil ve snížení na 2:1 neobsazený Schranz. V samém závěru rušného poločasu mohl zvýšit naše vedení Tecl, z úhlu ale pálil jen do brankáře Rady.

Druhé dějství už tolik vzruchu nepřineslo. Jablonec sice zahrozil průnikem Doležala a nepřesnou hlavičkou Mehanoviće po centru Kubisty, to ale neznamenalo větší nebezpečí pro branku Pražanů. Jablonec už se nedostával tolik do zakončení, kouč Klucký zkoušel hru oživit střídajícími Jovovićem a Zeleným. Až Hanouskův prudký centr nadělal hostujícím obráncům větší problémy. Po rohovém kopu hlavičkoval na zadní tyči Pernica, ale ani Tecl nepropasíroval míč za brankáře Radu. Dukla nadále cítila šanci a hrozila nepříjemnými rychlými brejky. Čtvrt hodiny před koncem se řítil na jabloneckého brankáře Miloševič, Hrubý mu ale stačil včas skočit pod nohy. Jabloneckým ale první varování nestačilo, v 78. minutě po centru Miloševiče hlavou mířil přesně k zadní tyči Holenda a srovnal na 2:2. Domácí se ani v závěru do očekávaného tlaku nedostali, hosté šikovně rozkouskovali hru. V nastavení si udělal výlet do soupeřovy šestnáctky stoper Pernica, po faulu na něj mohli jablonečtí rozhodnout z nařízené penalty, jenže Trávník míč poslal vedle branky!