UMT Náchod Česká liga U19 B, 17. kolo

FK Náchod

2
1

Jablonec namísto, aby za silného větru rozehrával a kombinoval s míčem po zemi, naopak většinu rozehrávek a přihrávek posílal vzduchem, což bylo prakticky neúčinné. Při takovéto hře docházelo k řadě nepřesnosti, zbytečných osobních soubojů, vše s malým množstvím šancí k ohrožení jedné nebo druhé branky. V poslední minutě první půle přišel faul jabloneckých vpravo před vápnem. K míči se postavil domácí kapitán Pavliček a střelou po zemi vlevo podél zdi poslal míč k pravé tyči jablonecké branky.

Po obrátce v 50. minutě šel Jablonec po žluté kartě domácímu hráči do přesilovky. Dostal se hned do šance, kterou domácí dokázali odrazit. Míče se zmocnil Pavlíček, který levou stranou postupoval rychle k brance hostí. Proti němu vyběhl Mazánek, ale v souboji s ním neuspěl, a Pavlíček pak z levého úhlu poslal míč po zemi o opuštěné branky – 2:0. Jablonec se snažil gólově uspět a měl k tomu několik příležitostí. Ujala se až ta v 65. minutě. Šimůnek delším obloukem přeloboval domácího gólmana. Pak přišla snaha jabloneckých rychle vyrovnat a snad i skóre otočit a na druhé straně zase snaha domácích nedovolit soupeři takto uspět. A to se domácím nakonec podařilo.