Městský stadion Česká liga U19 B, 11. kolo

FC Slovan Liberec

3
2

První možnost skórovat měl už ve 2. minutě jablonecký Vosecký, ale střelu hlavou po centru zprava mu gólman Hnízdil chytil. V 15. minutě po průniku domácích až k pravé brankové čáře a přihrávce před branku Vébr ještě Hejtmánka nepřekonal. V 19. minutě už ano prakticky po stejné situaci a Vébr hlavou poslal domácí do vedení. Ve 23. minutě z dálky po zemi vypálil Mečíř a jabloneckou branku jen těsně minul. Na druhé straně za pět minut pálil také z dálky Kničl se stejným efektem. Ve 34. minutě se jablonečtí dopustili ve středu hřiště chyby, míče se zmocnili domácí, konkrétně Drahoš, který postoupil sám až před Hejtmánka a bylo to 2:0.

Do druhého poločasu Jablonec nastoupil s rozhodnutím rychlé vstřelit kontaktní gól, což se mu v 50. minutě podařilo. V po dvou odražených střelách Landfelda a Voseckého Jablonec získal rohový kop. Ten zahrával z levé strany Landfeld a v nastalé skrumáži před branku si domácí Gabko srazil míč do vlastní sítě. Srovnáno bylo v 57. minutě brankou Vojty Horáčka, které předcházel únik a střela Landfelda a odraz míče brankáře Hnízdila právě k dobíhajícímu Horáčkovi. Liberec se pak mocně snažil utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Dostal se do tlaku a měl k tomu dvě příležitosti z nadějných trestných kopů. Větší šanci rozhodnout měl však Jablonec v 68. minutě. Landfeld naservíroval z levé strany míč do vápna na hlavu Horáčka, který bohužel trefil jen břevno. V 72. minutě Jablonec zahrával na rohu vápna trestný kop, který domácí dokázali odrazit. V 74. minutě pak Mečířovu střelu pod břevno Hejtmánek vytěsnil nad branku. Zápas tedy dospěl k penaltovému rozstřelu, který rozhodla až sedmá série. Domácí byli úspěšní šestkrát a hosté pětkrát.