ZŠ Mozartova Česká liga U19 B, 6. kolo

0
3

FK Dukla Praha

První čtvrthodina měla vcelku vyrovnaný průběh. Dukla v ní sice získala dva rohové kopy, které ale nevyužila. V 15. minutě Hajdo vybojoval ve středu hřiště míč, skvěle našel nalevo Kinčla, jehož střela však skončila za zadní tyčí branky Dukly. V 17. minutě zahrával hostující Houha zleva trestný kop, který se snažil ve vápně hlavou usměrnit do sítě Ferreira, ale jablonečtí střelu odrazili. V 32. minutě podnikla Dukla akci pravou stranou a za překonaným Hejtmánkem zachraňoval na čáře Štěpánek odkopem na roh. Ten z pravé strany se ve vápně po několika odrazech dostal k Váchovi, který skóre zápasu otevřel. V 39. minutě Ráček vyslal zleva dlouhý centr, který na zadní tyči Scholz poslal mimo branku. Možnost navýšit náskok měla Dukla v poslední minuté první půle, kdy střela Váchy po zemi z levého úhlu prošla podél branky těsně za zadní tyč mimo.

Po obrátce ve 48. minutě Dukla vypálila a Hejtmánek míč jen vytěsnil na roh. Rovněž tak Hejtmánek vytěsnil střelu hlavou Ferreiry zblízka v 63. minutě. K úspěchu nevedla ani snaha Kinčla v 78. minutě, jehož centr či střela z úhlu si směr do branky nenašly. V 79. minutě po žluté kartě si šel Jákl na deset minut odpočinout a hosté toho dokonale využili. V 85. minutě zvýšil na 2:0 z hranice vápna polovysokou střelou Bílek a v 90. minutě pečetil výsledek střelou po zemi Janko.