TJ Sokol Třebeš 2.liga dorostenky Čechy, 12. kolo

Sokol Třebeš dor.

FK Jablonec

Dnes sehráli naše dorostenky první jarní mistrovské utkání na hřišti TJ Sokol Třebeš v Hradci Králové. Těsně před odjezdem se omluvilo 5 hráček ze zdravotních důvodů. Proto musel trenér Košteyn odjet jen s 10 hráčkami. I přesto se hráčky nenechaly zviklat z odhodlání, nechat na hřišti všechno i v deseti. Od prvních minut se do jabloneckých slečen pustil soupeř bez slitování. V desáté minutě se zranila naše stoperka a bylo po nadějích. V přesile nám Třebešská děvčata do poločasu nasázela pět gólů. Do druhé půle ale přišli hostující hráčky s taktikou ofsajdové pasti. Soupeřky se najednou ocitaly bezradné. Navíc měla Farbárová na kopačce gólovku,když šla sama na brankařku. Bohužel v koncovce vyhořela. Jablonecké hráčky dlouho držely lichotivý výsledek,dokud nedošly síly. Ke konci utkání tak padly do sítě jabloneckých bojovnic ještě tři góly. Po závěrečném hvizdu toho měly naše holky plné zuby. Dostalo se jim ale pochvaly jak od zaskakujícího trenéra,tak uznání od soupeřek a jejich vedení. Děvčata to nevypustila a bojovala za sebe,za spoluhráčky,za zraněnou kamarádku a za FK Jablonec.

Author Petr Košteyn