tráva I. Česká dorostenecká liga, 30. kolo

2
1

FK Náchod

Už ve 4. minutě pálil Kováčik, ale brankáře hostí Weissera nezaskočil. Ve 12. minutě Tichý z pravé strany nacentroval míč do vápna, kde Tešlár hlavou přestřelil. V 31. minutě šel Jablonec do vedení po standardní situaci, které předcházela střela Landfelda končící s tečí nad brankou. Následný rohový kop Kováčika usměrnil Fofanah zblízka do sítě – 1:0. Ve 44. minutě mohl Fofanah skórovat podruhé, ale brankář hostí mu míč vyrazil a následná střela Kováčika se odrazila od břevna.

Ve 49. minutě zahrával Kováčik zleva trestný kop a na zadní tyči ze skrumáže skončil míč mimo branku. V 58. minutě z akce jabloneckých pravou stranou Bělina dobře našel ve vápně Fofanaha, který však pálil jen do gólmana. V 62. minutě Landfeld přihrál do výhodné pozice Kováčikovi, který namísto střely ještě posunul míč k Fofanahovi, jehož střela po zemi těsně minula pravou tyč náchodské branky. Za dvě minuty prudce vypálil Horáček a gólman Weisser míč vytlačil na břevno a na roh. V 66. minutě další trestný kop Kováčika z levé strany soupeři odrazili, ale jen k Bělinovi, který ránu po zemi poslal vedle pravé tyče. Hosté se do první vážné šance dostali až v 71. minutě a získali z ní rohový kop. Ten zahraný z pravé strany našel ve vápně nekrytého Pavlíčka, který hlavou srovnal skóre zápasu. Jablonec měl sice dostatek času k vítězné brance, ale gólem povzbuzení hosté hru srovnali a další brance ve své síti účinně bránili. Zápas tedy skončil remízou a o druhém bodu rozhodovaly pokutové kopy. V nich byl Jablonec úspěšnější, když proměnil čtyři a náchodští jen dvě.