UMT Mšeno Česká dorostenecká liga, 26. kolo

0
5

Bohemians Praha 1905

První možnost skórovat měl Jablonec. Do šance se dostal už ve 3. minutě Benda, kterému do vápna z pravé strany přihrál Knitl, ale Benda z výhodné pozice branku netrefil. Pak se dvakrát po sobě ukázali před domácí brankou hosté, a získali z toho rohový kop. Ve 13. minutě Fofanah přihrál před vápno Bělinovi, jehož následná prudká rána minula těsně pravý růžek Koubovy branky. Za deset minut na druhé straně vypálil Duong, ale Hejtmánek byl na místě. Hejtmánek se v další minutě vyznamenal, když odrazil míč uniklému Hlinákovi, čemuž předcházela zbytečná ztráta míče jabloneckých ve středu hřiště. V 26. minutě šli hosté do vedení po prudké střele Buneše z hranice vápna, která si přes ruce Hejtmánka našla cestu do sítě.

Hosté ve druhé půli šli do převahy a přišly i šance. Ve 48. minutě se Václavík pokusil překvapit jablonecké a míč letící obloukem zapadl za branku. V další šanci se ocitl v 63. minutě Nátr a gólu mu však zabránil Hejtmánek. Ale v 67. minutě už hosté uspěli, když Vrána prudkou ránou pod břevno zvýšil na 0:2. V 73. minutě Bohemka zahrávala z pravé strany rohový kop a na míč si nejlépe vyskočil Václavík a hlavou usměrnil míč potřetí do domácí sítě. Jablonec se v této fázi zápasu prakticky jen bránil tlaku hostí. V 84. minutě se ocitl Nátr sám před Hejtmánkem, ale míč poslal naštěstí vedle. Čtvrtý gól padl do jablonecké branky v 87. minutě a podruhé byl úspěšný Buneš. A v poslední minutě pečetil výsledek střelou po zemi k levé tyči Stojanovski.