po | 3.4.2017 | 11:00 hod. | UMT Mozartova
Juniorská liga
FK Jablonec
4. Breda z pen., 15. Diviš, 28. Diviš, 45. Breda, 52. Diviš, 86. Masopust
6:1
4:0
- -
- -
FK Mladá Boleslav
59. Mebrahtu

Sestava JAB: Richter - Štěpánek, Kysela, Skuhravý, Haitl (86. Žemba) - Munzar - Masopust, Breda, Považanec, Bulíř (79. Novák) - Diviš (67. Palatický).

Sestava MBA: Mikulec – Král (78. Kühnel), Bojda (72. Procházka), Vodháněl, Dohnalík, Albina, Malý (46. Kořínek), Zabilanský (72. Košek), Kopa, Malpon, Mebrahtu.

Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Arnošt. ŽK: Král (MBL). Diváci: 50.

Komentář k utkání

Jablonec nastoupil do zápasu s řadou posil ligového A týmu. Do hry naskočili Marek Kysela, David Breda, Jakub Považanec, Lukáš Masopust a Jaroslav Diviš. Na straně Mladé Boleslavi se objevil například Golgol Mebrahtu z kádru áčka.

Úvod zápasu vyšel Jablonci výtečně. Již ve 4. minutě zahráli hosté rukou ve vápně a sudí nařídil penaltu. Tu s přehledem proměnil kanonýr posledních kol David Breda - 1:0! Mladá Boleslav se snažila o rychlé vyrovnání, ale do kloudné šance se nedostala. Naopak na druhé straně vytěžil v 15. minutě druhou branku Jablonce z rychlého brejku útočník Jaroslav Diviš - 2:0. Po necelé půlhodině se zdálo být téměř rozhodnuto. Další rychlý brejk, tentokrát z pravé strany, zakončil opět přesnou střelou Jaroslav Diviš - 3:0! Do poločasu se skóre měnilo ještě jednou. Ve 45. minutě se do zakončení dostal David Breda, obelstil kličkou brankáře Boleslavi a poslal míč do prázdné branky - 4:0! Pro Davida Bredu to byla již šestá branka v posledních třech zápasech.

Ani po poločase domácí tým nepolevil a hnal se za dalšími góly. Ve dvou šancích se ocitl Diviš, branku ale vstřelil až v 52. minutě. Dostal se do vápna z levé strany a přesnou střelou na zadní tyč zvyšoval na 5:0! Na konci 59. minuty se dočkala také Mladá Boleslav. Golgol Mebrahtu dostal přesný pas na levou stranu a střelou po zemi na zadní tyč snížil na 1:5. V 86. minutě si však Jablonec vzal zpět pětibrankový náskok. Lukáš Masopust napřáhl na hranici vápna a mířil velice přesně - 6:1!


O webu | Ochrana osobních údajů | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.