Vstupenky

Informace o vstupenkách

O vstupenkách

Ligový fotbal v Jablonci je ideální příležitostí, jak si zpestřit víkend s přáteli nebo rodinou. Přijďte se podívat na Střelnici.

Na Střelnici si najde zábavu každý. Na hlavní tribuně v sektoru A naleznete třeba rodinou tribunu, kde na rodiče s dětmi čeká mnoho překvapení. Hned za ní na každý zápas připravujeme fanzónu s bohatým doprovodným programem pro malé i velké.

ŽENY A DĚTI: Ženy mají vstupné za zvýhodněných podmínek. Děti do 15 let platí za vstup na utkání symbolický poplatek 30 korun.

POZOR: Z organizačních důvodů není možné vyřizovat blokace na zajištění pozdějšího nákupu vstupenek, ani vstupenky jakkoliv rezervovat. Děkujeme za pochopení.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY: Zlevněné vstupenky na tribuny A i B lze pořídit pouze v den utkání na hlavních pokladnách u hlavního vstupu do stadionu. Nikoliv tedy na pokladnách u vchodu do B tribuny z Vrkoslavické ulice. Zvýhodněné vstupenky nejsou v nabídce do sektoru vlajkonoši hosté.

Na co se můžete na utkáních těšit?

• tématický doprovodný program - např. HasičiVíkend otcůZápas pro dětiValentýn nebo Podjěštědské derby
  • zápasový bulletin a welcome drink zdarma (v zimě)
  • autogramiáda s jabloneckými hráči a osobnostmi
  • roznos piva a teplých nápojů až na tribunu
  • přitažlivé dívky z Jabloneckého komanda
  • skákací hrad
  • kiosky XBOX s hrou FIFA 2014
  • kreslení a soutěže pro děti
  • hudební stage (za teplého počasí)
  • barvení obličejů a modelování balonků

Koupit online

Nabídka vstupenek

Ceny platné pro utkání 11. kola HET ligy FK Jablonec - AC Sparta Praha!

Kde koupit vstupenky?

EUROCENTRUM
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů
5. května 16
Jablonec n. Nisou

Další prodejní místa naleznete ZDE.

Pravidla prodeje vstupenek a uzavření vstupu na stadion
Kompletní pravidla prodeje vstupenek, vstupu na stadion a otevírací doba pokladen v den zápasu jsou ke stažení (ve formátu PDF) zde.

Rychlé zprávy

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Junioři na UMT Mozartova

Utkání 9. kola Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 se kvůli nezpůsobilé hrací ploše v Břízkách odehraje na UMT Mozartova. Výkop zápasu zůstává nezměněný, zápas začíná ve 14 hodin.

Adam Houser na hostování

Na konci podzimních přestupů jsme dokončili půlroční hostování Adama Housera z juniorky do Jiskry Mšeno. Adam bude mít možnost získat více herní praxe v dospělém fotbale. Ať se ti daří!

Změna výkopu 7. kola juniorů

Utkání 7. kola Juniorské ligy má posunutý začátek zápasu. Oproti původním 14 hodinám je výkop posunutý na pondělí 11. září v 15 hodin v Břízkách.