RODINNÝ SEKTOR

Pohodlí pro rodiny s dětmi

Na každý domácí zápas pravidelně chodí mnoho dětí s rodiči. Velmi nás to těší a tvrdě pracujeme na tom, aby se na stadionu cítili komfortně.

Proto v krajním sektoru A na hlavní tribuně východ existuje rodinný sektor pro rodiče a jejich ratolesti.

Proč chodit do rodiného sektoru?

• Děti to mají kousek do fanzóny.
  • Velmi často se v rodinném sektoru bude potulovat Jizerka - náš maskot.
  • V nejbližším stánku s občerstvením naleznete v nabídce sladkosti a jiné pochutiny pro děti.
  • A další překvapení pro malé i velké fanoušky vás čekají.

Kde je rodinná tribuna?

Tribuna určená pro rodiny se nachází na hlavní tribuně A, vpravo v sektoru A.

Kolik stojí vstupenka na rodinnou tribunu?

Pro rodinou tribunu platí stejný ceník jako na hlavní tribunu. Více ZDE. Ideální příležitostí pro děti je pak významně výhodná karta, která slouží jako dětská permanentka s celou řadou výhod.

Rychlé zprávy

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Junioři na UMT Mozartova

Utkání 9. kola Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 se kvůli nezpůsobilé hrací ploše v Břízkách odehraje na UMT Mozartova. Výkop zápasu zůstává nezměněný, zápas začíná ve 14 hodin.

Adam Houser na hostování

Na konci podzimních přestupů jsme dokončili půlroční hostování Adama Housera z juniorky do Jiskry Mšeno. Adam bude mít možnost získat více herní praxe v dospělém fotbale. Ať se ti daří!

Změna výkopu 7. kola juniorů

Utkání 7. kola Juniorské ligy má posunutý začátek zápasu. Oproti původním 14 hodinám je výkop posunutý na pondělí 11. září v 15 hodin v Břízkách.