Narozeniny

Máte zájem s FK Jablonec oslavit narozeniny přímo na stadionu?

Pokud ano, máme pro vás speciální nabídku, která určitě potěší malé i velké fanoušky.

Co narozeninový balíček obsahuje?

• Gratulace oslavenci během poločasové pauzy za účasti Jizerky a děvčat z Komanda
  • Narozeninový dort v klubových barvách
  • Gratulace na LED obrazovce doprovázená přáním od moderátora utkání
  • Drobné dárky od klubu
  • Kvalitní fotografie (v elektronické podobě) od klubového fotografa na památku

Cenu vám připravíme na míru podle velikosti dortu a zájmu o dárky z klubového fanshopu.

Je možné přikoupit dětský nebo dospělý dres z fanshopu za zvýhodněných podmínek.

Vzhledem k programu utkání je možné realizovat pouze dvě narozeninové oslavy během jednoho zápasu.

Objednávky

Narozeninovou oslavu je potřeba objednat min. deset dní před hracím víkendem na emailu: fanousci@fkjablonec.cz

Rychlé zprávy

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Junioři na UMT Mozartova

Utkání 9. kola Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 se kvůli nezpůsobilé hrací ploše v Břízkách odehraje na UMT Mozartova. Výkop zápasu zůstává nezměněný, zápas začíná ve 14 hodin.

Adam Houser na hostování

Na konci podzimních přestupů jsme dokončili půlroční hostování Adama Housera z juniorky do Jiskry Mšeno. Adam bude mít možnost získat více herní praxe v dospělém fotbale. Ať se ti daří!

Změna výkopu 7. kola juniorů

Utkání 7. kola Juniorské ligy má posunutý začátek zápasu. Oproti původním 14 hodinám je výkop posunutý na pondělí 11. září v 15 hodin v Břízkách.