Narozeniny

Máte zájem s FK Jablonec oslavit narozeniny přímo na stadionu?

Pokud ano, máme pro vás speciální nabídku, která určitě potěší malé i velké fanoušky.

Co narozeninový balíček obsahuje?

• Gratulace oslavenci během poločasové pauzy za účasti Jizerky a děvčat z Komanda
  • Narozeninový dort v klubových barvách
  • Gratulace na LED obrazovce doprovázená přáním od moderátora utkání
  • Drobné dárky od klubu
  • Kvalitní fotografie (v elektronické podobě) od klubového fotografa na památku

Cenu vám připravíme na míru podle velikosti dortu a zájmu o dárky z klubového fanshopu.

Je možné přikoupit dětský nebo dospělý dres z fanshopu za zvýhodněných podmínek.

Vzhledem k programu utkání je možné realizovat pouze dvě narozeninové oslavy během jednoho zápasu.

Objednávky

Narozeninovou oslavu je potřeba objednat min. deset dní před hracím víkendem na emailu: fanousci@fkjablonec.cz

Rychlé zprávy

Utkání s Žižkovem zrušeno

Přípravné utkání s Viktorií Žižkov, které se mělo odehrát 24. ledna 2018 v Jablonci, bylo kvůli kolizi termínů s Zimní Tipsport ligou zrušeno.

Dnes prodej do 18 hodin!

Ve čtvrtek 23. listopadu bude pro fanoušky otevřeno INFOCENTRUM u hlavní pokladny Stadionu Střelnice, kde budou v prodeji pouze vstupenky na pondělní utkání se Slavií Praha. ​Infocentrum bude otevřeno od 14 do 18 hodin. Ceník vstupenek najdete ​ZDE.

Juniorka s Příbramí na UMT

Junioři FK Jablonec odehrají své utkání proti Příbrami v pondělí 6. listopadu od 14 hodin na UMT MOZARTOVA!

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.