Deníček

Co je deníček fanouška?

Deníček dostane každý fanoušek, který se stal členem dětského fanklubu.

Do deníčku by si každý malý fanoušek měl:

• Poznamenávat výsledky zápasů (ligových, pohárových i utkání evropské ligy) a nalepit si tam loga klubů.
  • Sbírat razítka se sovou ke každému zápasu.
  • Sbírat autogramy hráčů.
  • Nechat si od kamarádů namalovat obrázek na památku.
  • Soutěžit o hodnotné ceny na základě účasti na utkáních.

Stačí chodit na každý domácí zápas našeho A-týmu a sbírat do deníčku razítka u hostesek z našeho Komanda. Pět nejpilnějších fanoušků získá školní batoh značky NIKE. Pozor, účast na utkání se počítá pouze v případě, že získáte razítko!

Pokud máte nějaký dotaz, tak nám prosím napište na fanousci@fkjablonec.cz.

Patron fanklubu

Patronem dětského fanklubu je člen Klubu Legend FK Jablonec Václav Halama, který věnoval ceny do soutěže pro naše nejmenší fanoušky.

Rychlé zprávy

Utkání s Žižkovem zrušeno

Přípravné utkání s Viktorií Žižkov, které se mělo odehrát 24. ledna 2018 v Jablonci, bylo kvůli kolizi termínů s Zimní Tipsport ligou zrušeno.

Dnes prodej do 18 hodin!

Ve čtvrtek 23. listopadu bude pro fanoušky otevřeno INFOCENTRUM u hlavní pokladny Stadionu Střelnice, kde budou v prodeji pouze vstupenky na pondělní utkání se Slavií Praha. ​Infocentrum bude otevřeno od 14 do 18 hodin. Ceník vstupenek najdete ​ZDE.

Juniorka s Příbramí na UMT

Junioři FK Jablonec odehrají své utkání proti Příbrami v pondělí 6. listopadu od 14 hodin na UMT MOZARTOVA!

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.