Pro rodiny

MASKOT

DENÍČEK

Rychlé zprávy

Proti Plzni v sobotu ve dvě

Podle upřesnění termínů 27.kola ePojisteni.cz ligy sehrajeme domácí utkání proti FC Viktoria Plzeň v sobotu 6. května 2017 od 14:00 hodin. utkání odvysílá přímým přenosem stanice ČT2.

V Edenu v neděli

Zápas 26.kola ePojisteni.cz ligy v Edenu proti pražské Slavii sehrajeme v neděli 30. dubna 2017 od 17:30 hodin. Utkání vysílá živě televizní stanice O2 TV Sport.

Juniorka ještě na umělce

Pondělní zápas proti vedoucímu celku juniorské ligy z Mladé Boleslavi odehraje náš juniorský tým ještě na umělé trávě v areálu v Mozartově ulici. Spolu se změnou hřiště došlo i ke změně času začátku, když utkání bude zahájeno již v 11 hodin!

Zápas s Příbramí v neděli

Vedení soutěže upřesnilo termín 25. kola ePojisteni.cz ligy. Tým 1.FK Příbram přivítáme na Střelnici v neděli 23. dubna 2017 od 13:15 hodin.