Ke stažení

Prosíme všechny zástupce médií a další osoby, které pracují s grafickým zpracováním loga FK Jablonec, aby výhradně používali následující grafické varianty:

POZOR: Se změnou názvu klubu na Fotbalový Klub Jablonec dochází od 1.7.2015 také ke změně loga klubu. 

V případě, že bude potřeba logo klubu v jiném grafickém formátu, kontaktujte prosím PR manažera Martina Bergmana na emailu martin.bergman@fkjablonec.cz.

Ke stažení pro účely tiskovin a ligových materiálů dáváme k dispozici aktuální týmovou fotografii A mužstva i s popiskem pro HET ligu 2017/18.

Ke stažení je také k dispozici aktuálně platná soupiska A mužstva ve formátu xls.

FK Jablonec vstoupil do sezóny 2017/18 s novými dresy značky NIKE.

Rychlé zprávy

Pohár se hrát bude!

I přes vydatné noční sněžení je hřiště na Střelnici připraveno, aby se mohl odehrát čtvrtfinálový duel poháru MOL Cup proti Slovácku. Výkop zápasu je v 16:00 hodin!

Technické problémy s SMS sesta

Omlouváme se fanouškům, kterým dnes nedorazila SMS se sestavou našeho týmu. Na odstranění problému pracujeme. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Soupiska A týmu

Aktualizovali jsme pro vás soupisku A týmu včetně nových fotografií z aktuálního focení portrétů. Mrkněte se na naše nové tváře v týmu.

Utkání s Žižkovem zrušeno

Přípravné utkání s Viktorií Žižkov, které se mělo odehrát 24. ledna 2018 v Jablonci, bylo kvůli kolizi termínů s Zimní Tipsport ligou zrušeno.