Pro média

Akreditace na Spartu pozastaveny

Akreditace na Spartu pozastaveny

Vzhledem k omezené kapacitě tribuny pro média i pozic pro fotografy bylo pozastaveno udělování novinářských akreditací pro nejbližší domácí zápas Jablonce proti AC Sparta Praha.

Instrukce pro média

Instrukce zde

Novinářské akreditace

Akreditace zde

Ke stažení

Potřebujete pracovat s naším logotypem? V této sekci si jej můžete stáhnout v různých formátech.

Stahujte zde

Rychlé zprávy

V Brně v sobotu odpoledne

Utkání 24. kola ePojisteni.cz ligy na půdě Zbrojovky Brno sehrajeme v sobotu 15. dubna 2017 od 15 hodin.

Proti Zlínu opět v neděli

Zápas 23.kola ePojisteni.cz ligy proti FC Fastav Zlín sehrajeme na Střelnici v neděli 9. dubna od 15 hodin.

V Boleslavi v pátek večer

Zápas 22.kola po reprezentační přestávce budeme hrát v Mladé Boleslavi před kamerami ČT Sport v pátek 31. března 2017 od 20:15 hodin.

Omezený provoz fanshopu

V pátek 10. února bude z provozních důvodů fanshop na stadionu Střelnice otevřen pouze do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.