Dotazy na klub


Pokud chcete položit otázku, musíte být přihlášen. Přejít na přihlášení

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 425 odpovědí v této kategorii celkem.

Gargamel (liviiaklausova@seznam.cz - Vládci nad Nisou)
21.3.2017, 11:00
 
Dobrý den ..... co je s Honzou Štolem ??

Odpověď:
Dobrý den,
Honza Štol se velkým dílem podílel na důležité kapitole ženského fotbalu u FK Jablonec. Patří mu velký dík za práci, kterou pro klub v tomto ohledu vykonal.
V posledních měsících si vedení sportovního úseku vyhodnotilo aktuální stav a rozhodlo se ke změně a angažování Petra Košteyna, který má nyní s dalšími trenéry okolo sebe velké ambice.
Děkuji. ŠH
MichalKocour (kocour-michal@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
21.3.2017, 07:27
 
Dobrý den
Bude se o repre pauze hrát nějaký přátelák?

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
žádné přípravné utkání v době repre pauzy v plánu nemáme.
Děkuji. ŠH
miloszaruba (miloszaruba1951@seznam.cz - jablonec n/n)
20.3.2017, 16:11
 
Dobrý den,plánuje se v repre. přestávce nějaké přátelské utkání?

Odpověď:
Dobrý den,
žádné přípravné utkání v době repre pauzy v plánu nemáme.
Děkuji. ŠH
fanda (nikachrastava@centrum.cz - Jablonec n.N.)
15.3.2017, 11:59
 
Dobrý den,
včera byl všední den, takže ne všichni stíhali začátek zápasu. Jak je vůbec
možné že ve 40. minutě utkání jsou zavřeny pokladny na B tribuně, nikdo Vám tedy vstupenku neprodá a securiťák Vás pochopitelně bez ní dovnitř nepustí??? Příkladná práce s fanouškama...

Odpověď:
Dobrý den,
skuriťák Vás nevpustil bez vstupenky správně. I kdybyste přicházel na stadion třeba v 89.minutě, i tehdy potřebujete ke vstupu vstupenku.
Pokladny na všech tribunách jsou skutečně otevřené pouze do 40.minuty utkání. Déle je pak otevřena pouze pokladna na Infocentru u hlavního vchodu.
Přesto ale vnímám, že jsme mohli v případě utkání s Hradcem (všední den od 17 hodin) být trochu vstřícnější a i přes celosezónní pravidla nechat pokladny otevřené déle. Beru to jako pro nás podstatnou zpětnou vazbu a v příštím podobném případě se podle toho zařídíme.
Děkuji za pochopení. ŠH
Stone (stoneclark@seznam.cz - Babice u Rosic)
12.3.2017, 09:44
 
Předpokládám, že na tu včerejší bramboračku na Julisce koukal ten nejvyšší. Tohle není přece Jablonec !! Máme mančaft nadprůměrných kopáču , tak je třeba někoho,kdo jim vtiskne moderní koncepci a donutí je 90 min. makat naplno. Věřím , že zase budeme hrát tak, aby byly plné tribuny.

Odpověď:
Dobrý den,
také věříme, že se výkony zlepší.
Děkujeme za podporu. ŠH
miloszaruba (miloszaruba1951@seznam.cz - jablonec n/n)
6.3.2017, 09:34
 
Dobrý den,je před ME 21 a jeho kapitán Trávník místo toho aby hrál, a získal herní jistotu kterou by pak zůročil jak pro náš klub tak pro repre.Tak nastupuje na 5 max.na 10 min.Jistě by byl klub rád kdyby se jeho hráči zůčastňovali repre.Takle to vypadá že to klubu nevadí.Tím vznikají spekulace o určování sestavy na utkání.Že je do toho zasahováno je jasné i špačci si o tom cvrdlikají .Jen vy si to nepřipouštíte.Přeju Trávníkovi aby vytrval a na to ME21 se dostal.

Odpověď:
Dobrý den,
špačci si cvrlikají o spoustě věcí, obzvlášť ti jablonečtí... :-)
Diskuze v tomto ohledu je bezpředmětná, protože se nezakládá na pravdě. Do sestavy v tuto chvíli trenérovi nikdo nezasahuje. Koneckonců právě ten fakt, že Michal Trávník v základu nenastupuje, přestože by si to z obchodního pohledu klub mohl přát, Vaši teorii o "zásahu shora" moc nenahrává :-)
Michalovi samozřejmě všichni přejeme, aby se do nominace na EURO dostal a prosadil se tam. Věříme, že na to má. V současné chvíli zkrátka trenér vyhodnotil, že uprostřed zálohy jsou platnější jiní hráči. To je jeho právo a zodpovědnost. V průběhu jara nás ale čeká ještě dost zápasů, ve kterých Michal určitě dostane šanci a věříme, že se na šampionát dobře připraví.
Děkujeme za podporu. ŠH
Theodor14 (theodor.bayern@gmail.com - Jablonec nad Nisou)
5.3.2017, 12:09
 
Chtěl bych se zeptat jestli by se mohla uskutečnit autogramiáda některých hráčůco dříve hráli za Jablonec, třeba Lafata, Novák, Loučka, Čížek a další.
Přeju Jablonci ať se daří.

Odpověď:
Dobrý den,
autogramiády s našimi bývalými hráči jsme v minulosti už několikrát pořádali - většinou před domácím ligovým zápasem. Konkrétně šlo mj. o Milana Fukala nebo třeba Pištu Mihálika.
Co se týká Vámi zmíněných hráčů, oni stále ještě aktivně působí v jiných klubech, takže to není úplně reálné. Ale do budoucna určitě budou patřit k těm, o jejichž případnou návštěvu Střelnice budeme stát.
Děkuji. ŠH
senior (bary.ag@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
28.2.2017, 17:47
 
Nebyl jsem sám, kdo byl naštvanej na přemístění fans Sparty na Jih za branku. Fanoušci hostů tam maj klec a ta byla prázdná a všichni byli přímo za bránou. Kotel domácích má nejhorší místo na stadionu, kde křičí někde v koutě a slyší je tak akorát brankář. Sedím na ”áčku” uprostřed a ani nevím, jestli kotel máme, protože není vidět ani slyšet. Stačí, když přijede dvacet fandů hostí a naši nemají šanci, protože jsou utopený v rohu. Na všech stadionech je kotel ideálně za bránou a hosté sou někde bokem za plotem. U nás mají fans hostů privilegia. Je to bez čtvrtý tribuny problém ale řešení by se mělo hledat. Na všech stadionech fandí hlavně kotel, kde se soustředí nejvíce fandů a jsou krásně vidět. Ostatní se pak přidají. U nás nic. Snad by byla lepší i montovaná obyčejná tribunka za druhou brankou pro 200 lidí. Ten kout je fakt hrozný. Na Bohemce za bránou taky stojí a jde to. Až přijede Bohemka k nám, tak jim opět nabídneme nejlepší místa pro fandění? Že jsme domácí nehraje roli.

Odpověď:
Dobrý den,
ve Vašem příspěvku se promítají dvě věci, které spolu souvisí hodně vzdáleně.
1/ Umístění domácího kotle: Bez výraznějších stavebních a jiných úprav stadionu není jiné řešení. Je třeba brát v potaz mnoho aspektů, jako umístění vstupů, oddělení sektorů mezi hostujícími fans, přístupové cesty atd. atd. S ohledem na akustiku to určitě není ideální řešení, toho jsme si vědomi. Nicméně s ohledem především na bezpečnost není bohužel v tuto chvíli jiného řešení.
2/ Fanoušci Sparty na tribuně C: Ano, fanoušci Sparty se záměrně vyhnuli určenému sektoru pro hostující vlajkonoše. S tím jsme počítali, byli jsme v komunikaci s pražským klubem a už před utkáním jsme přijali opatření. Opět je vždy na prvním místě bezpečnost diváků obou klubů. Na tuto skutečnost reagovala pořadatelská služba i Policie ČR a společně se podařilo v neděli zajistit relativně klidný průběh utkání. Fanoušci Bohemky i dalších klubů v budoucnu budou určitě na svém místě v sektoru hostů.
Děkuji. ŠH
miloszaruba (miloszaruba1951@seznam.cz - jablonec n/n)
28.2.2017, 08:28
 
Dobrý den,je den po utkání naší juniorky proti Spartě a kromě výsledku nic jiného.Mě by třeba zajímali sestavy a třeba komentář trénera.Děkuju.

Odpověď:
Dobrý den,
článek k zápasu je již na webu.
Děkuji. ŠH
milanmrky (milan.mrky@seznam.cz - Maršovice)
27.2.2017, 19:45
 
Dobrý den. chtěl bych se zeptat zda proběhlo předání cen za hlasování v anketě o nejlepšího hráče?

Odpověď:
Dobrý den,
k předání cen teprve dojde - v nejbližší době. Výherce budeme kontaktovat v tomto týdnu.
Děkuji. ŠH


Další stránky
123456>>

Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter