Dotazy na klub

Pokud chcete položit otázku, musíte být přihlášen. Přejít na přihlášení

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 431 odpovědí v této kategorii celkem.

senior (bary.ag@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
16.4.2017, 16:11

Žádal jsem o informace o hostování našich nadějných hráčů ale asi to je problém. Proč by fanoušci měli vědět co se v klubu děje. Co jim je do toho? Mohli by jste alespoň s předstihem napsat domácí zápasy juniorky, jelikož momentálně to je lepší na koukání než ”áčko”.

Dobrý den,
odpovídám na oba dotazy najednou.
Ano, Váš podnět ze zimy jsme zaregistrovali a pokusíme se tomuto tématu věnovat, jakmile k tomu bude vhodná doba a dostatek času - nejspíš po skončení sezóny. Osobně se nedomnívám, že by to bylo úplně to nejzásadnější téma, které zajímavá všechny naše fanoušky a obecně považuji informační servis, který v posledním období poskytujeme, za více než dostatečný :-)
Děkuji. ŠH
B3rrY (Berryworkemail@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
12.4.2017, 07:41

Dobrý den,
už jsou do fanshopu naskladněny šály s novými motivy?
Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
šály nám z výroby stále ještě nedorazily. Jakmile je budeme mít naskladněné, určitě se o tom dozvíte na našem webu nebo facebooku.
Novinkami ve fanshopu jsou zatím nové kšiltovky a hrnečky... :-)
Díky. ŠH
Niemand (veogvjge@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
10.4.2017, 12:30

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jak to má se smlouvou Víťa Beneš a Vlasta Hrubý? Pokud se nepletu, tak oběma po sezóně smlouva končí a byla by škoda, kdyby neprodloužili. Za mě to jsou naši dva nejlepší hráči v jarní části.

děkuji za odpověď a hodně zdaru v Brně :-)

Dobrý den,
ano, mohu potvrdit, že oběma zmíněným hráčům končí v létě smlouvy.
Nezlobte se, ale v tuto chvíli Vám neumím ani nemohu více prozradit.
Děkujeme za pochopení a za podporu. ŠH
Aktualizováno, 17.4.2017:
Omlouváme se za nedorozumění. Vlasta Hrubý má v našem klubu smlouvu až do konce příští sezóny, tedy do 30.6.2018! ŠH
miloszaruba (miloszaruba1951@seznam.cz - jablonec n/n)
4.4.2017, 17:00

Dobrý den,i když to děláte neradi,na rozdíl od mužstev z vyspělých západních zemí,rád bych věděl a nejen já jaký je zdravotní stav hráče Zrelaka.Děkuju za odpověd.

Dobrý den,
děláme to neradi, především protože to nejsou většinou příjemné zprávy. Obzvlášť v případě Adama je potřeba s každou informací zacházet pečlivě s ohledem na to, že se jedná o obnovené zranění a že ho čeká (jak všichni stále věříme) účast na EURO U21.
Adam absolvoval opravdu hodně vyšetření a až na základě všech výsledků jsme chtěli vydat konečnou zprávu. Koncem tohoto týdne absolvuje operaci v Německu. Článek na webu je vydaný.
Děkuji za pochopení. ŠH
MichalKocour (kocour-michal@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
3.4.2017, 17:16

Dobrý den
Mohlo by se zmínit co je Adamom Zreľákom a na jak dlouho to vypadá že nebude hrát
Děkuji

Dobrý den,
Adam podstoupil v minulých dnech celou řadu podrobných vyšetření, která nepřinesla příliš pozitivní diagnózy. Brzy budeme informovat o celém případu na našem webu.
Děkuji. ŠH
chaldy (chaldy@seznam.cz - Kořenov)
3.4.2017, 13:41

Dobry den, co je s Adamem Zrelakem ?

Děkuji. ŠH
Gargamel (liviiaklausova@seznam.cz - Vládci nad Nisou)
21.3.2017, 11:00

Dobrý den ..... co je s Honzou Štolem ??

Dobrý den,
Honza Štol se velkým dílem podílel na důležité kapitole ženského fotbalu u FK Jablonec. Patří mu velký dík za práci, kterou pro klub v tomto ohledu vykonal.
V posledních měsících si vedení sportovního úseku vyhodnotilo aktuální stav a rozhodlo se ke změně a angažování Petra Košteyna, který má nyní s dalšími trenéry okolo sebe velké ambice.
Děkuji. ŠH
MichalKocour (kocour-michal@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
21.3.2017, 07:27

Dobrý den
Bude se o repre pauze hrát nějaký přátelák?

Děkuji

Dobrý den,
žádné přípravné utkání v době repre pauzy v plánu nemáme.
Děkuji. ŠH
miloszaruba (miloszaruba1951@seznam.cz - jablonec n/n)
20.3.2017, 16:11

Dobrý den,plánuje se v repre. přestávce nějaké přátelské utkání?

Dobrý den,
žádné přípravné utkání v době repre pauzy v plánu nemáme.
Děkuji. ŠH
fanda (nikachrastava@centrum.cz - Jablonec n.N.)
15.3.2017, 11:59

Dobrý den,
včera byl všední den, takže ne všichni stíhali začátek zápasu. Jak je vůbec
možné že ve 40. minutě utkání jsou zavřeny pokladny na B tribuně, nikdo Vám tedy vstupenku neprodá a securiťák Vás pochopitelně bez ní dovnitř nepustí??? Příkladná práce s fanouškama...

Dobrý den,
skuriťák Vás nevpustil bez vstupenky správně. I kdybyste přicházel na stadion třeba v 89.minutě, i tehdy potřebujete ke vstupu vstupenku.
Pokladny na všech tribunách jsou skutečně otevřené pouze do 40.minuty utkání. Déle je pak otevřena pouze pokladna na Infocentru u hlavního vchodu.
Přesto ale vnímám, že jsme mohli v případě utkání s Hradcem (všední den od 17 hodin) být trochu vstřícnější a i přes celosezónní pravidla nechat pokladny otevřené déle. Beru to jako pro nás podstatnou zpětnou vazbu a v příštím podobném případě se podle toho zařídíme.
Děkuji za pochopení. ŠH

Další stránky